Idealnie eleganckie okna z okuciem SELECT w ofercie OknoPlus – Portal PR - 24PR
Idealnie eleganckie okna z okuciem SELECT w ofercie OknoPlus

13.11.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Domicil-HausbauWybierając okno zwracamy uwagę na wiele elementów, dbamy o detale. Dobra szyba, elegancka rama, stylowe dodatki to jednak nie wszystko. Aby sprostać stawianym przez odbiorców wymaganiom technicznym i estetycznym, firma OknoPlus wprowadza do swojej oferty nowe okucie SELECT. Teraz, dzięki ukrytym zawiasom, nasze okna będą idealne eleganckie w każdym calu.
Od okuć okiennych zależy bardzo wiele – mają one wpływ na komfort użytkowania, są odpowiedzialne za ich szczelność oraz ochronę przed włamaniem. Z tych też względów warto wybrać takie okucia, które będą najwyższej jakości. Okucia SELECT, nowość w ofercie firmy OknoPlus, to produkt, który z nawiązką spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.
Select – „ukryta” strategia OknoPlus
Okna z okuciem SELECT, dostępne w ofercie firmy OknoPlus, to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie innowacyjne, eleganckie rozwiązania. Ukrycie zawiasów w luzie wrębowym, czyli w wolnej przestrzeni, która powstaje między ramami skrzydła i ościeżnicy po zamknięciu okna, otwiera bowiem przed nami wiele nowych możliwości. Przede wszystkim, dzięki prostej konstrukcji okucia, okno jest bardzo łatwe w montażu, zatem jego osadzenie zajmie dobremu specjaliście niewiele czasu. Równie prosty jest także demontaż skrzydła okiennego. Co więcej – okucie SELECT, dostępne w ofercie firmy OknoPlus, daje możliwość konstruowania skrzydeł o powierzchni do 3 m2 i wadze do 150 kg. To niespodzianka dla każdego, kto marzy o dużych oknach wpuszczających do wnętrza jak największe ilości światła słonecznego. Warto dodać, że nowe okucie dostępne w ofercie OknoPlus umożliwia również otwarcie okna aż do kąta 95 st., a także gwarantuje, że okno nie będzie samo się zamykało. Atuty te w dużej mierze zwiększą komfort użytkowania okien. Zamaskowane zawiasy gwarantują także większą szczelność okien i tym samym przyczyniają się do wzrostu ich energooszczędności i dźwiękochłonności. Decydując się na okna wyposażone w okucie SELECT sprawimy, że nasze domy staną się zlaną słońcem, cichą krainą relaksu i wypoczynku. A użytkownik będzie mógł codziennie podziwiać swoje idealnie eleganckie okna.
Select – design przyszłości i… przeszłości
Okna z okuciem SELECT to rozwiązanie, które zachwyci nie tylko rozwiązaniami technicznymi, ale także spełni nasze oczekiwania pod względem estetyki. Jako, że montowane w luzie wrębowym zawiasy nie są widoczne i nie zakłócają idealnie gładkiej powierzchni ramy okiennej, dozwolone są wszystkie kolory i faktury stolarki. Stąd też okna we wszystkich 11 odcieniach z palety kolorystycznej dostępnej w ofercie firmy OknoPlus, w tym w nowych kolorach Cheyenne, Meranti, Tiama, Montana i Vermont, można również wyposażyć w okucia SELECT. Dzięki ukrytym zawiasom użytkownik okien z okuciem SELECT nie musi martwić się o kolor ich osłonek i ewentualne przebarwienia. Informacją szczególnie wartą podkreślenia jest również fakt, że okna z okuciem SELECT można projektować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami odbiorcy, dostosowując je do wystroju wnętrza czy wyglądu elewacji. Co więcej – dostępne w ofercie firmy OknoPlus okna z ukrytymi zawiasami sprawdzają się nie tylko w budynkach nowoczesnych, ale i w poddawanych renowacji obiektach zabytkowych, gdyż pozwalają im zachować swój pierwotny styl. Kiedy dodamy do tego wyjątkową stabilność i wytrzymałość (aż do 150kg) okien z okuciem SELECT, to będziemy mieli pewność, że eleganckimi, stylowymi oknami OknoPlus będziemy się cieszyć przez długie lata.
Okno funkcjonalne, bezpieczne i eleganckie to wymarzony przez wielu z nas ideał. Firma OknoPlus wzięła sobie do serca te pragnienia. Dostępne w ofercie OknoPlus okna w szerokiej palecie kolorystycznej, wyposażone w okucie SELECT, dzięki ukrytym zawiasom, solidności i stylowemu wyglądowi pozwolą nam rozkoszować się we własnym domu widokiem okna idealnie eleganckiego.

——————————————————-
Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. OKNOPLUS oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus. Każdy z trzech profili to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Okna PCV produkowane przez OKNOPLUS posiadają bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Poza doskonałą jakością, okna PCV OKNOPLUS są indywidualnie dostosowywane do charakteru pomieszczenia. Profesjonalizm, solidność i terminowość, to niektóre z atutów firmy OKNOPLUS. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

GutPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.