Jaime Alguersuari ambasadorem SEAT-a – Portal PR - 24PR
Jaime Alguersuari ambasadorem SEAT-a

10.11.2009 Kategoria: MOTO. Autor: ipis

seatKierowca Formuły 1 Jaime Alguersuari został ambasadorem SEAT-a. Na podstawie zawartej umowy marka udostępnia zawodnikowi egzemplarz bardzo szczególnego modelu Leon CUPRA R, z którego będzie on korzystał poza torem wyścigowym.

Na specjalnie zorganizowanym spotkaniu w zakładach w Martorell Jaime Alguersuari otrzymał kluczyki do nowego Leona CUPRA R – wprowadzonego niedawno na rynek w Hiszpanii najmocniejszego modelu w historii marki SEAT. W imieniu SEAT-a samochód przekazali Prezes Rady Dyrektorów dr Francisco Javier García Sanz oraz Prezes Zarządu James Muir.

Zawarta umowa jest formą wsparcia, jakiego firma chce udzielać zawodnikom odnoszącym sukcesy zarówno w sporcie samochodowym, jak i w innych dyscyplinach. Jak podkreślił dr Francisco Javier García Sanz: „SEAT jest młodą marką o sportowym wizerunku, o czym świadczy wzornictwo naszych modeli. Dlatego cieszymy się, że Jaime, przedstawiciel nowej generacji utalentowanych hiszpańskich zawodników i najmłodszy debiutant w Formule 1, będzie mógł czerpać przyjemność z jazdy nowym Leonem CUPRA R – najmocniejszym samochodem w historii marki, dostępnym na rynku od zaledwie kilku tygodni”.

Odbierając samochód Jaime Alguersuari powiedział: „Zawsze uważałem, że kierowcę Formuły 1 czeka więcej nowych wyzwań niż profitów. SEAT poprosił mnie o zostanie ambasadorem marki i od dziś ten nowy i świetnie prezentujący się Leon CUPRA R będzie moim samochodem do prywatnego użytku. To prawdziwy zaszczyt i przywilej”.

Iberia Motor Company S.A

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.