Listwy przypodłogowe w RuckZuck – bo diabeł tkwi w szczegółach – Portal PR - 24PR
Listwy przypodłogowe w RuckZuck – bo diabeł tkwi w szczegółach

26.11.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

ruck_zuckW trakcie urządzania domu każdy element wyposażenia wybieramy starannie, ponieważ wpływa on na wygląd danego wnętrza. Decydując się na konkretną podłogę oraz materiały uzupełniające zwracamy również uwagę, aby były one spójne ze stylem, w jakim utrzymane zostało dane pomieszczenie. W ofercie sieci RuckZuck dostępne są dwa systemy listew przypodłogowych – NOVA i FUXX marki Classen, które dzięki bogatej gamie wzorów, kolorów i wymiarów ułatwią nam eleganckie wykończenie podłogi.

Podłoga jest jednym z najważniejszych elementów aranżacji wnętrz. Dla zamierzonego efektu bardzo duże znaczenie ma właściwe dobranie do niej materiałów uzupełniających. Listwy przypodłogowe marki Classen w dekorach wszystkich paneli laminowanych dostępnych w salonach RuckZuck, stworzą spójną całość z podłogą. Dzięki szerokiemu asortymentowi listew bez trudu wybierzemy produkty spełniające nasze wymagania.

Idealnie dopasowane
Oferta listew przypodłogowych marki Classen obejmuje dwa systemy produktów. Pierwszy – seria NOVA – to kolorystyczne uzupełnienie podłogi. Dostępne w tradycyjnym kształcie listwy są okleinowane jedną z 69 oklein dopasowanych do dekorów wszystkich paneli laminowanych z oferty marki Classen, oferowanych w sprzedaży przez sieć salonów RuckZuck. Bogactwo barw sprawia, że są one doskonałym dopełnieniem niemal każdej podłogi. Subtelne kształty i stonowane kolory produktów z serii NOVA ozdobią każdy pokój, a dzięki swojej naturalności dopasują się do aranżacji wnętrza.

System FUXX to z kolei szesnaście dekorów listew przypodłogowych o nowoczesnym kształcie. Doskonale skomponują się one z niebanalnym wnętrzem, urządzonym w nowoczesnym stylu. W dużych pomieszczeniach, takich jak salon lub biuro, gdzie listwy nie są zasłonięte meblami, będą stanowić nie tylko estetyczne wykończenie, ale także wyjątkowy element dekoracji.

Szybki i prosty montaż
Listwy przypodłogowe NOVA oraz FUXX o długości 2400 mm dostępne są w szerokiej gamie wymiarów i kształtów, dzięki czemu z łatwością dobierzemy je do podłogi oraz aranżacji wnętrza. Wykonane z płyty MDF są odpowiednio wykrajane, a następnie pokrywane okleiną w kolorze odpowiadającym kolekcji paneli laminowanych. Okucie montażowe oraz specjalny system chroniony patentem, gwarantują sprawne i łatwe mocowanie listew do podłoża. Dostępne elementy dodatkowe (narożnik wewnętrzny i zewnętrzny, łącznik oraz zakończenie) zamaskują wszelkie łączenia listew, dzięki czemu podłoga będzie wyglądała jeszcze bardziej efektownie. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość ukrycia pod listwą kabli i przewodów, co zapewnia elegancki wygląd oraz bezpieczeństwo.

W razie jakichkolwiek pytań fachowy personel salonów RuckZuck pomoże wybrać odpowiednie rozwiązania dla naszego domu, a także wskaże najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia również transport zakupionych produktów.

Pełny asortyment oraz adresy punktów RuckZuck znajdują się na stronie www.ruckzuck.pl.

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek.
Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.