Nowe osoby i kompetencje w orbicie Cube Root – Portal PR - 24PR
Nowe osoby i kompetencje w orbicie Cube Root

14.11.2009 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

cube_rootOd października 2009 r. do zespołu Cube Root dołączyła Irena Mrozek. Jako Menedżer Projektów Strategicznych, wnosi do Cube Root know-how w obszarze komunikacji korporacyjnej, budowania wizerunku (szczególnie w sieci) oraz tworzenia i realizowania strategii PR. Równolegle objęła stanowisko Kierownika Projektów Marketingowych w UBIK Business Consulting, gdzie zajmuje się marketingową obsługą firm i doradztwem w zakresie rozwoju i promocji projektów.

Irena Mrozek przez blisko pięć lat pracowała jako wydawca w polskich wydawnictwach, gdzie zdobyła rozległą wiedzę z zarządzania produktem i marketingu B2B. Jako PR&Marketing Manager zajmowała się szeroko rozumianą komunikacją i promocją małych i średnich przedsiębiorstw. Od trzech lat profesjonalnie zajmuje się reklamą i marketingiem, współpracowała z wieloma polskimi agencjami reklamowymi przy ogólnopolskich kampaniach reklamowych. Prowadzi wielokrotnie nagradzaną stronę zjadamyreklamy.pl, która przedstawia i analizuje kampanie reklamowe z Polski i ze świata. Inicjatorka akcji Kodeks Blogerów, regulującej komercyjną współpracę blogerów z agencjami reklamowymi i PR; tworzy i prowadzi program o reklamach „Reklamówka” nadawany w Lookr.tv. Prywatnie miłośniczka nowych technologii, gier, kotów i gotowania.

Współpracę z Cube Root, jako free lancer rozpoczął również Paweł Lipiec, autor popularnego bloga Webfan.pl. Do zespołu wnosi umiejętności z zakresu prowadzenia mikroblogów i lifestreamingu. Opiekuje się kanałem Cube Roota na blipie, Facebooku i Flakerze.

Paweł Lipiec jest autorem książki o blogowaniu w systemie WordPress, prowadził szkolenia dla dziennikarzy Mediów Regionalnych na temat prowadzenia blogów. Środowisko User Generated Content jest jego środowiskiem naturalnym. Fascynują go zagadnienia związane z wizerunkiem, PR, reklamą i marketingiem w sieci, a w szczególności wykorzystanie nowych mediów w tych dziedzinach.

Cube Root to firma doradcza powołana wspólnie z UBIK Business Consulting. W swojej działalności skupia się na komunikacji korporacyjnej dla podmiotów i instytucji, które szukają systemowych i profesjonalnych, ale ekonomicznych i prostych rozwiązań opratych w dużej mierze o narzędzia internetowe. Kierując swoją ofertę do większych firm, które szukają nowoczesnej i tańszej alternatywy dla tradycyjnych i drogich usług PR, Cube Root uczestniczy w inicjatywach wspierających rozwój mniejszych podmiotów, w szczególności internetowych start-upów.

cube root

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.