Nowoczesna elegancja – drzwi VITRIO firmy Stolbud Włoszczowa – Portal PR - 24PR
Nowoczesna elegancja – drzwi VITRIO firmy Stolbud Włoszczowa

16.11.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Domicil-HausbauNasz wymarzony dom powinien być idealny pod każdym względem. Dlatego chcemy, aby drzwi wewnętrzne także pasowały do wystroju całego wnętrza. Nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych VITRIO to szesnaście oryginalnych modeli, dzięki którym stworzymy wyjątkowy klimat we wszystkich pomieszczeniach.
Drzwi to istotny element aranżacji wnętrza. To od wyboru skrzydeł drzwiowych, rodzaju podłogi i koloru ścian najczęściej rozpoczynamy urządzanie naszego domu. Coraz częściej odchodzimy od klasycznych modeli drzwi i szukamy awangardowych rozwiązań. Decydujemy się na produkty, które będą trwałe, funkcjonalne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jednak często sugerujemy się również ich wyglądem. Nowa kolekcja VITRIO firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) będzie oryginalnym uzupełnieniem aranżacji nowoczesnego mieszkania lub domu, nadając im niebanalnego charakteru.
Szeroki wybór przeszkleń – o prostej formie lub ozdobionych wyszukanymi ornamentami – pozwoli na wybór odpowiedniego skrzydła drzwiowego do każdego pomieszczenia. Kwiatowy motyw na szkle idealnie wkomponuje się w aranżację salonu, bądź kuchni. W kolekcji znajdziemy również produkty z matowym szkleniem lub z niewielkimi zdobieniami, które świetnie sprawdzą się w łazience lub sypialni. Natomiast geometryczne wzory przeszkleń to rozwiązanie dedykowane biurom lub pomieszczeniom użyteczności publicznej. Skrzydła drzwiowe firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) będą także niezwykłą ozdobą budynków, takich jak hotele, baseny i salony SPA, tworząc w nich oryginalny klimat.
Stabilność i piękno
Drzwi wewnętrzne VITRIO wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 8 mm przezroczystego lub satinato, w zależności od wzoru. Powierzchnia szkła pokryta jest powłoką zabezpieczającą przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych. Dzięki temu produkty będą długo służyły zarówno w domu, jak i w intensywnie eksploatowanych miejscach użyteczności publicznej. Ościeżnica (o szerokości 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm) w czterech kolorach lazurowych lub pięciu odcieniach RAL do wyboru, pozwala na idealne dopasowanie drzwi do wnętrza. Skrzydła drzwiowe VITRIO dostępne są w wersji jednodzielnej, w skład wyposażenia wchodzą regulowane zawiasy z osłonkami, zamek na klucz oraz klamka.

Połączenie drewnianej ościeżnicy z eleganckim i pięknym szkłem skrzydeł drzwiowych to pewność niebanalnego, eleganckiego i stylowego produktu.

Skrzydło drzwiowe VITRIO – cena od 1521,34 zł brutto.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.