Otwarcie Galerii Mazovia przed Wielkanocą – Portal PR - 24PR
Otwarcie Galerii Mazovia przed Wielkanocą

12.11.2009 Kategoria: Handel. Autor: ipis

konferencja28 marca 2010 roku otworzy się największa na północnym Mazowszu galeria handlowa – płocka Mazovia. Do grona jej najemców dołączyła niedawno marka odzieżowa H&M, a nowa sieć w naszym kraju – TK Maxx – podpisała z galerią list intencyjny. Centrum jest obecnie skomercjalizowane w ponad 70 procentach.

W Galerii Mazovia znajdą się takie sieci jak: jedyny w płockim regionie salon Media Markt, pierwszy w Płocku salon H&M, a także: supermarket delikatesowy Piotr i Paweł, Empik, Sephora, Reserved, Cropp Town, Carry, wielkopowierzchniowy sklep sportowy Delta Sport, Deichmann, CCC, Drogerie Natura, Vobis, Apart czy Vision Express. W centrum będzie zlokalizowany ponadto największy w Płocku klub fitness oraz kids play. Ostatnio list intencyjny z Galerią Mazovia podpisała debiutująca na naszym rynku sieć TK Maxx. Salon tej sieci w Galerii Mazovia miałby 1860 mkw. powierzchni i byłby jednym z pierwszych w Polsce. TJX Companies, właściciel marki, ma ponad 2 750 sklepów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Niemczech.

Źródło: Galeria Handlowa Mazovia

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.