Pierwsze konto na obcasach – Portal PR - 24PR
Pierwsze konto na obcasach

19.11.2009 Kategoria: bankowość. Autor: ipis

drobneWarszawa, 18 listopada 2009 r. – Bank Zachodni WBK stworzył pierwsze w Polsce konto dla kobiet. Konto na Obcasach zostało tak skonstruowane, aby idealnie dopasować się do wymagań pań – ułatwiając im codzienne życie, a także pomagać realizować ich pragnienia.

Bank Zachodni WBK dostrzegł, że kobiety potrzebują odmiennej, skierowanej specjalnie do nich oferty. Konto na Obcasach wyposażone jest więc w najnowocześniejsze usługi finansowe niezbędne do codziennego funkcjonowania we współczesnym świecie – takie jak na przykład zwrot 1% wartości zakupów dokonanych karta płatniczą czy pakiet ubezpieczeń Na Obcasach. Jednocześnie Konto na Obcasach pozwala każdej kobiecie poczuć się naprawdę wyjątkowo – dzięki współpracy z partnerami, którzy oferują zniżki w swoich sieciach.

Konto na Obcasach, jak każde konto osobiste w BZ WBK, umożliwia kobiecie pełną kontrolę nad swoimi finansami – bez względu na miejsce i porę – dzięki bezpiecznej i nowoczesnej bankowości elektronicznej. Ponadto wydawana do konta karta Visa na Obcasach o wyjątkowej stylistyce – specjalnie zaprojektowana dla kobiet – zarabia na zakupach. 1% wartości wszystkich zakupów dokonanych przy użyciu tej karty co miesiąc wraca na konto.

„Współczesna kobieta działa na wielu polach życia społecznego – wymaga to od niej dobrego zorganizowania oraz właściwych wyborów w kwestii zarządzania sobą. Do tego niezbędne są dobre narzędzia – jednym z nich może być konto bankowe. Kobiety wchodząc w świat biznesu, chcą się czuć jego częścią, wtopić się w całość. Jednak, podobnie jak mężczyźni, mają także potrzebę pewnej ekskluzywności: tylko dla kobiet. Lubimy być w swoim gronie. Bank wpisujący się w tę potrzebę może być kolejnym spoiwem łączącym przedsiębiorcze kobiety.” – mówi Iwona Majewska-Opiełka, psycholog, autorka książki Czas Kobiet.

„Każda z nas chce być młoda, piękna i bogata. Współczesna kobieta potrzebuje czegoś specjalnie dla niej, tak aby móc poczuć się wyjątkowo. Dlatego podoba mi się, że powstaje coraz więcej ofert przygotowanych z myślą tylko o nas, szytych na kobiecą miarę. I dobrze, bo miary męskie nie są takie same, jak kobiece.” – mówi Grażyna Wolszczak, aktorka teatralna i filmowa.

Konto na Obcasach, poza bardzo korzystną ofertą finansową, oferuje również pakiet wyjątkowych ubezpieczeń. Ubezpieczenie Na Obcasach zawiera między innymi pakiet medyczny zapewniający pomoc w chwili nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku oraz ubezpieczenie zdrowia – w przypadku nowotworów kobiecych.

W pakiecie znajduje się również usługa Home Assistance – zapewniająca pomoc hydraulika lub ślusarza w razie awarii czy innego zdarzenia losowego. Ponadto, ubezpieczenie oferuje Paniom także wsparcie Car Assistance czyli pomoc przy takich czynnościach, jak: wymiana koła, holowanie czy naprawa samochodu.

Pakiet ubezpieczeń Na Obcasach dopełnia infolinia Assistance dla Kobiet. W ramach tej usługi posiadaczka pakietu w każdej chwili może liczyć na wsparcie, na przykład przy zapewnieniu opieki dla dziecka.

„Do współpracy z nami przystąpiło wielu partnerów. Dzięki temu mogliśmy stworzyć ciekawą i przekrojową ofertę, która jest odpowiedzią na różnorodne gusta odbiorców. Od teraz klientki BZ WBK poza wysokiej jakości usługami finansowymi mogą także liczyć na atrakcyjne zniżki i promocje w wielu sklepach, Multikinach i SPA – mówi Jolanta Wąs, Dyrektor Departamentu PR Banku Zachodniego WBK.
Wśród partnerów Konta na Obcasach znajdują się takie marki, jak Mexx, Wallis, Esprit, Aldo, Tagomago. To jednak nie koniec. Bank zamierza dalej poszerzać grupę sklepów i firm usługowych, w których posiadaczki Konta na Obcasach będą mogły dokonywać zakupów na wyjątkowych warunkach. „Będziemy systematycznie zwiększać funkcjonalność konta, tak aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla współczesnych Polek” – podsumowuje Jolanta Wąs.

Informacje o Banku Zachodnim WBK S.A.
Bank Zachodni WBK jest jednym z trzech największych banków działających w Polsce i jedną
z największych spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bank Zachodni WBK oddaje do dyspozycji klientów ponad 500 oddziałów i blisko 60 placówek partnerskich „Bank Zachodni WBK Partner”, a także nowoczesne usługi finansowe świadczone przez spółki zależne: Dom Maklerski BZ WBK, BZ WBK AIB Asset Management, BZ WBK AIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, Aviva BZ WBK, BZ WBK Finanse&Leasing.
Fundacja Banku Zachodniego WBK otacza pomocą tysiące dzieci z rodzin ubogich i środowisk społecznie wykluczonych. Tylko w 2008 roku z pomocy Fundacji skorzystało 19 000 dzieci. Fundacja prowadzi autorskie projekty: „Mój świat po dwóch stronach kamery z BZ WBK”, Program grantowy „Bank Dziecięcych Uśmiechów”, program stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
Więcej informacji:
www.bzwbk.pl
www.bzwbk.pl/bdu

Point of View Communications Consultancy

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.