Proste otwieranie – Portal PR - 24PR
Proste otwieranie

26.11.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

farbaWielbiciele minimalizmu stawiają na proste rozwiązania aranżacyjne. Dla osiągnięcia zadowalającego efektu ważny jest dobór odpowiednich dodatków.

Kiedy w wyposażeniu wnętrza przeważają proste formy, niewątpliwie będzie do niego pasowała klamka Image z kolekcji Invado. Jej forma to połączenie podstawowych kształtów: walca i kwadratu, bez zbędnych w tym wypadku, dodatkowych zdobień. – Klamka Image dostępna jest z różnymi rodzajami zamka: na klucz, wkładkę i do WC – mówi Marek Kapica, dyrektor handlowy w firmie INVADO. Sprzedawana jest razem z kwadratową rozetą, a cały komplet oferowany jest w uniwersalnym kolorze: stal nierdzewna satynowa. – Ze względu na swój specyficzny design, klamka Image najlepiej prezentuje się w jasnych i „lekkich” skrzydłach drzwiowych – twierdzi Ewa Olszewska, projektantka wnętrz.

IMAGE
Dystrybutor: INVADO
Cena: od 139.08 zł brutto
Więcej: www.invado.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.