Prysznic do kwadratu – Portal PR - 24PR
Prysznic do kwadratu

26.11.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

lazienka1Po czasach rozkwitu różnorodności form projektowanych kabin prysznicowych, dziś do łask klientów znów wraca klasyczny kwadratowy kształt, kolejny raz stając się wyznacznikiem nowoczesności. Właśnie w zgodzie z najnowszymi trendami powstała nowa seria produktów prysznicowych ACTIMA 600. Zastosowano w nich połączenie prostej, klasycznej formy z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.

Seria rozwiązań prysznicowych ACTIMA 600 to propozycja na nowoczesne zagospodarowanie przestrzeni w łazience. Prosta, surowa i zdecydowana forma sprawia, iż są one idealnym elementem dopełniającym nieco minimalistyczną, czystą przestrzeń łazienki. To świetna propozycja dla osób młodych, które ponad przepych bibelotów cenią przejrzystość, wolność i swobodę nowoczesnych wnętrz. W skład serii ACTIMA 600 wchodzą: kabina kwadratowa narożna (90cm x 90cm x 195cm), drzwi suwane wahadłowe do zabudowy wnękowej o wymiarach 120×195 cm, drzwi wahadłowe do zabudowy wnękowej o wymiarach 90×195 cm oraz parawan wannowy 150cm x 85cm.

Kabina kwadratowa posiada odwracalne drzwi wejściowe, które można zamontować na dwa sposoby – aby otwierały się na lewą lub prawą stronę. Aby zagospodarować pod prysznic wolne przestrzenie wnękowe, dobrym rozwiązaniem są drzwi suwane lub wahadłowe do wnęki. Kabina oraz drzwi wnękowe wykonane są z hartowanego szkła o grubości 6 mm oraz profilu aluminiowego w wykończeniu srebrny połysk. Drzwi posiadają ergonomiczny, duży uchwyt, pozwalający na ich bezpieczne użytkowanie. Dzięki tym właściwościom technologicznym i konstrukcyjnym, produkty ACTIMA z serii 600 doskonale dostosowują się do dynamicznego tempa współczesnego życia, umożliwiając korzystanie z dobroczynnych właściwości wody osobom, które cenią swój czas. Dla tych, którzy nie chcą wybierać pomiędzy luksusem kąpieli w wannie, a doznaniami towarzyszącymi korzystaniu z prysznica, przydatny będzie parawan wannowy – wystarczy zamontować go przy tradycyjnej wannie.

Kabina kwadratowa ACTIMA seria 600, 90x90x195 cm – 1 599 zł netto
Drzwi wnękowe suwane ACTIMA seria 600, 120×195 cm – 1 299 zł netto
Drzwi wnękowe wahadłowe ACTIMA seria 600, 90×195 cm – 1 199 zł netto
Parawan wannowy ACTIMA seria 600, 85×150 cm – 799 zł netto

Więcej informacji o marce:

Actima to marka produktów do wyposażania łazienek przeznaczona dla klientów, którzy poszukują rozwiązań zaawansowanych technologicznie, o wysokiej jakości, ciekawym designie i jednocześnie przystępnej cenie. Oferta Actimy obejmuje: wanny, wanny z hydromasażem, kabiny prysznicowe oraz armaturę sanitarną. Producentem linii Actima jest Excellent SA, polska firma, która rozwija swoją działalność w kilku dziedzinach: produkcji oraz dystrybucji elementów wyposażenia wnętrz, szkła budowlanego i dekoracyjnego, chemii budowlanej, stolarki drewnianej oraz kompleksowej obsługi inwestycji. Obecnie firma zatrudnia niemal trzystu pracowników, współpracuje z siecią ponad tysiąca partnerów handlowych i eksportuje swoje towary do kilkunastu państw europejskich.

PR Solutions

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.