Siesta – nowe bakalie dorodne z natury – Portal PR - 24PR
Siesta – nowe bakalie dorodne z natury

24.11.2009 Kategoria: Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

sistaDorodne bakalie marki Siesta będą nas kusić ze sklepowych półek już od listopada. Nowe, pełne smaku produkty w niepowtarzalnych opakowaniach ruszają na podbój polskiej kuchni.

Jedzenie bakalii to wyjątkowa przyjemność dla każdego podniebienia. Szczególnie, gdy są one dorodne, jędrne i pełne smaku. Wszystkie te cechy łączą w sobie nowe bakalie marki Siesta. Powstają one z najlepszych owoców, są suszone w swoim naturalnym klimacie, po czym trafiają do hermetycznych opakowań. Produkt skierowany jest głównie do kobiet, które cenią sobie tradycję, ale nie rezygnują z poszukiwania nowych rozwiązań oraz dbają o zdrowie swoje i swojej rodziny. Bakalie Siesta z pewnością znajdą zwolenników także w gronie młodych, dynamicznych osób.

Siesta. Rodzynki sułtanki
Praca nad nową marką trwała wiele miesięcy, a oferta została przygotowana tak, aby odpowiadała gustom i oczekiwaniom konsumentów. Polacy coraz częściej używają bakalii nie tylko do wypieku tradycyjnych ciast, ale również do przygotowywania sałatek, czy jako zdrową alternatywę dla słodyczy. Owe wszechstronne zastosowanie bakalii to nowy trend na rynku, w który z powodzeniem wpisała się Siesta. W ofercie nowej marki smakosze znajdą dorodne bakalie m.in. daktyle, rodzynki, śliwki, morele, orzechy, migdały, które nie tylko wzbogacą smak domowych wypieków i potraw, ale także mogą stanowić smaczną przekąskę.

Jutrzenka to marka parasolowa dla nowych bakalii, która stanowi gwarancję ich jakości. Opakowania mają estetyczną, przyciągającą oko kolorystkę. Na paczkach bakalii Siesta znajduje się praktyczne „okienko”, przez które każdy klient może zajrzeć do środka i zobaczyć produkt przed zakupem. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla konsumenta oraz znacznie ułatwia zakupy. Osoby dbające o zdrowie znajdą na paczkach informację o GDA (z ang. wskazane dzienne spożycie) – zawartości składników odżywczych, występujących w porcji, czyli „garści” produktu.

W wielu gospodarstwach domowych bakalie po otwarciu przechowuje się
w oryginalnym opakowaniu. Niestety tracą one wtedy swój smak i zapach. Siesta proponuje konsumentom nowe, praktyczne rozwiązanie – paseczek zamykający.
Z tyłu paczki znajduje się specjalny, samoprzylepny pasek, którego należy użyć przy zamykaniu już raz otwartych bakalii. Takie rozwiązanie zapobiega rozsypywaniu się produktu oraz pomaga w zachowaniu jego prozdrowotnych właściwości.

Z tyłu każdego opakowania konsumenci znajdą ciekawostki nt. produktu oraz nowe przepisy na niestandardowe dania odpowiednie na romantyczną kolację, czy spotkanie w gronie przyjaciół ( np. sałatka z tuńczyka z rodzynkami, pieczeń wieprzowa z suszonymi śliwkami).

Oferta marki Siesta:

 Rodzynki sułtanki (100g)
 Rodzynki sułtanki (200g)
 Wiórki kokosowe (100g)
 Wiórki kokosowe (200g)
 Morele suszone (100g)
 Śliwki suszone (100g)
 Rodzynki królewskie (100g)
 Migdały płatki (60g)
 Migdały słodkie (100g)
 Orzechy laskowe (100g)
 Orzechy włoskie (80g)
 Daktyle drylowane (100g)
 Słonecznik łuskany (100g)
 Pestki dyni (100g)
 Mak niebieski (250g)

Szerszych informacji udziela:
Sylwia Kochel / Kolterman Media Communications
tel. (22) 374 21 49/kom. 0 510 081 103
e-mail: s.kochel@kmc-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.