TORINO w drogocennej szacie – nowa propozycja FM Gawin – Portal PR - 24PR
TORINO w drogocennej szacie – nowa propozycja FM Gawin

18.11.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

meble_brwNiepowtarzalny i szykowny narożnik TORINO FM Gawin emanuje teraz nowym, kryształowym blaskiem. Ozdobiony kamieniami z kolekcji Swarovski, jest propozycją skierowaną do osób o wysublimowanych gustach pragnących nadać domowym wnętrzom tajemniczości.

Salon to miejsce, w którym właściciele odkrywają przed swoimi gośćmi swoje gusta, upodobania i pasje. Eksponują w nim dzieła sztuki, instrumenty i pamiątki z dalekich podróży. Propozycją dla zwolenników minimalizmu, którzy pragną nadać pomieszczeniu indywidualnego charakteru i eksponować wyjątkowe meble jest nowa, roziskrzona odsłona narożnika TORINO FM Gawin.

W blasku kryształów
Zaskakujące swym pięknem kryształy Swarovskiego, będące synonimem bogactwa i luksusu, wzbogaciły narożnik TORINO z kolekcji mebli tapicerowanych FM Gawin. Eleganckie, czarne obicie z miękkiego szenilu nastrojowo odbija światło tworząc niepowtarzalną atmosferę komfortu. Wyjątkowość narożnika TORINO podkreślają kryształowe guziki wszywane w pikowane siedziska, których czysty blask przywodzi na myśl roziskrzone gwiazdami nocne niebo. Miękkie, duże poduszki w kolorze obicia możemy układać w dowolny sposób, tworząc konfiguracje zapewniające naszemu ciału najlepszy wypoczynek. W wersji limitowanej, w zaledwie 100 narożnikach, poduszki zostały obszyte lamówką z kryształkami zyskując wyjątkowy blask.

Prestiżowy salon i sypialnia
Cechy funkcjonalne narożnika TORINO czynią go ekstrawaganckim elementem umeblowania pomieszczeń wielofunkcyjnych. Oszczędna bryła doskonale wkomponuje się we wnętrza utrzymane w stylu minimalistycznym, również pełne metalowych i szklanych elementów. Siedziska wykonane z wysokoplastycznej pianki wspartej na falistych sprężynach zapewniają wyjątkową miękkość, która zadowoli osoby o najwyższych wymaganiach.
Ten przestronny i wygodny mebel przeistacza się na życzenie w szykowny zakątek snu dla dwóch osób. Starannie wykonane, owalne chromowane stópki o solidnej konstrukcji nadają meblowi dodatkowej elegancji. Produkt jest dostępny w wykonaniu prawym i lewym, co pozwala na ustawienie go w dowolnym rozstawieniu.

Narożnik TORINO z kryształami Swarovskiego
Producent: Fabryka Mebli Gawin
Orientacyjna cena: od 3760 zł brutto

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami. W tym roku oferta firmy zostanie powiększona także o garderoby i szafy wnękowe.
Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów – głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.

Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, „Teraz Polska”, „Gazela Biznesu”, tytuł „Solidna Firma” oraz Wyróżnienie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „za rozwój firmy ze szczególnym uwzględnieniem dynamiki eksportu mebli”. FM Gawin została także laureatem konkursu „Diament Meblarstwa”, uzyskując w 2007 roku nagrodę główną oraz wyróżnienie w kategorii „Zestaw mebli wypoczynkowych”, a rok później pierwsze miejsce w kategorii „Meble kuchenne” za zestaw Londyn.
Fabryka Mebli Gawin angażuje się także w aktywne wspieranie polskiego sportu. Od 2009 roku jest sponsorem wrocławskiej drużyny piłki nożnej Śląsk Wrocław, która od zeszłego roku gra w ekstralidze.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.