Warsztaty „Prywatyzacja – wyzwania i możliwości” – Portal PR - 24PR
Warsztaty „Prywatyzacja – wyzwania i możliwości”

16.11.2009 Kategoria: konferencje. Autor: ipis

konferencja8-9 grudnia 2009, Businessman Institute, Warszawa

Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność były i są najważniejszymi wyzwaniami, jakie pojawiły się w polskiej gospodarce w okresie transformacji. Głównym celem warsztatów jest ukazanie przebiegu procesu prywatyzacji, jej celów, strategii, procedur i planu oraz możliwości realizacji prywatyzacji w czasie kryzysu.

Nasi eksperci opowiedzą Państwu o transakcjach z udziałem Skarbu Państwa, o prywatyzacji poprzez giełdę, a także o udziale pracowników w zarządzaniu. Jakie są potrzeby inwestorów zainteresowanych wzięciem udziału w procesie prywatyzacji? O czym warto pamiętać podczas tego procesu? Nasi specjaliści pomogą uczestnikom poznać procedury, szanse i zagrożenia prywatyzacji.

Więcej informacji na: www.mmcpolska.pl

Broszura informacyjna: http://www.mmconferences.pl/media/system/pdf/prywatyzacja.pdf

MM Conferences

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.