WIKTORIA dla najlepszych przedsiębiorców – Portal PR - 24PR
WIKTORIA dla najlepszych przedsiębiorców

27.11.2009 Kategoria: Imprezy, Konkursy. Autor: ipis

newsWarszawska Izba Przedsiębiorców to instytucja od 20 lat zrzeszająca kupców i przedsiębiorców z regionu Mazowsza i Miasta Stołecznego Warszawy. Od początku swojego istnienia, jednym z celów Izby, jest wspieranie i promocja pozytywnych wzorców i praktyk biznesowych. W tym roku, po raz 12 Kapituła konkursu Warszawskiego i Mazowieckiego Znaku Jakości, którego organizatorem jest Izba, przyzna statuetki WIKTORII dla najlepszych z nich.
Warszawska Izba Przedsiębiorców (WIP) jest kontynuatorem idei konkursu o WIKTORIĘ ,,Warszawskiego Znaku Jakości”, zapoczątkowanego przez Warszawską Izbę Handlu Detalicznego i Usług. Celem konkursu jest upowszechnianie zasad etyki wykonywania działalności gospodarczej oraz promocja najlepszych firm warszawskich i mazowieckich zajmujących się handlem, produkcją i usługami.

Konkurs „Warszawski Znak Jakości” jest przeznaczony dla podmiotów gospodarczych mających siedzibę na terenie Warszawy, a w „Mazowieckim Znaku Jakości” z terenu województwa mazowieckiego zarejestrowanych co najmniej rok przed ogłoszeniem konkursu. Oceny zebranych przez nie dokumentów w oparciu o regulamin dokonuje Kapituła Konkursu, w której skład w tym roku wchodzą: Przewodnicząca Rady Warszawy, pani Ewa Malinowska-Grupińska, przedstawicielka świata kultury, aktorka, tancerka i piosenkarka, pani Ewa Kuklińska, Przewodniczący Sejmiku Mazowieckiego, pan Robert Soszyński. Kapitule przewodniczy prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, pan Waldemar Piórek.

W dotychczasowych edycjach plebiscytu „Warszawski Znak Jakości” do konkursu zgłosiło się blisko trzy tysiące firm, niektóre startowały kilkakrotnie. Dzięki wsparciu patronów medialnych warszawiacy oddali blisko 300 tysięcy głosów na swoje ulubione sklepy. W ciągu 11 lat Kapituła Konkursu wyróżniła 130 firm „Warszawskim Znakiem Jakości” oraz 36 firm WIKTORIĄ „Warszawskiego Znaku Jakości”. W dotychczasowych VII edycjach plebiscytu „Mazowiecki Znak Jakości” do konkursu zgłosiło się blisko pół tysiąca firm z Mazowsza. Dzięki pomocy Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług, której członkowie włączyli się aktywnie w promocję plebiscytu na terenie Siedlec, Radomia, Ciechanowa i Ostrołęki udało się ogarnąć organizacyjnie całe województwo mazowieckie. W ciągu 9 lat Kapituła Konkursu wyróżniła 60 firm „Mazowieckim Znakiem Jakości” oraz 27 firm WIKTORIĄ „Mazowieckiego Znaku Jakości”. Firmę, która na przestrzeni ośmiu lat wygrała plebiscyt trzykrotnie uhonorowano WIKTORIĄ LIDERA–LIDERÓW „Mazowieckiego Znaku Jakości”.

null

Jak co roku, nagrody WIKTORII, zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali WIP, jednak tegoroczna uroczystość będzie miała wyjątkowy charakter. W tym roku, Warszawska Izba Przedsiębiorców świętuje jubileusz 20 lat istnienia. Wielka Gala, która odbędzie się 19 grudnia, w hotelu Jan III Sobieski, w Warszawie będzie uświetnieniem tej rocznicy, ale przede wszystkim celebracją warszawskiej przedsiębiorczości. Gala jest jedyną w swoim rodzaju uroczystością podczas której przedstawiciele Warszawskiego i Mazowieckiego biznesu mogą w przyjemnej atmosferze podzielić się swoimi doświadczeniami, oraz nawiązać nowe wartościowe kontakty.

Podczas Gali oprócz Wiktorii, wręczone zostaną również m.in. nagroda im. Wokulskiego dla najlepszego kupca oraz AS – nagroda w Rankingu Instytucji Finansowych.

Więcej Informacji:
Warszawski Znak Jakości: http://wzj.com.pl/
Warszawska Izba Przedsiębiorców: http://wipwarszawa.eu/
Wielka Gala WIP: http://wipwarszawa.eu/news/viewart/145/wielka-gala-wip.html

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.