Zostań fotoreporterem wyprawy do Nowej Zelandii-North – Portal PR - 24PR
Zostań fotoreporterem wyprawy do Nowej Zelandii-North

21.11.2009 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

foto20 października b.r. ruszył ogólnopolski konkursu fotograficzny „Zostań fotoreporterem wyprawy do Nowej Zelandii”, zorganizowany przez markę NORTH, która jako pierwsza stworzyła specjalną linię suplementów dla dojrzałego, aktywnego mężczyzny 35+. Zadaniem uczestników konkursu jest przesłanie do dnia 10 grudnia 2009 roku na adres wyprawa@northforma.pl 5 najlepszych zdjęć z podróży wraz z opisem oraz krótką informacją o uczestniku.

Na zwycięzcę konkursu North czeka atrakcyjna nagroda: udział w charakterze fotoreportera w wyprawie do Nowej Zelandii, która odbędzie się w lutym 2010 roku. Ze zdjęć z wyprawy Organizator stworzy i wyda profesjonalny kalendarz. Natomiast pozostałych dwudziestu finalistów zostanie nagrodzonych zestawami preparatów North. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się dnia 30 grudnia 2009 roku na stronie organizatora www.northforma.pl/wyprawa.

Szczegółowe informacje na temat konkursu Zostań fotoreporterem wyprawy do Nowej Zelandii-North znajdują się na stronie organizatora www.northforma.pl/wyprawa. Zdjęcia można nadsyłać w terminie do 28 grudnia 2009 roku.

Headlines Porter Novelli

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.