Bankierzy, artyści i przedsiębiorcy motoryzacyjni inwestują w myjnie bezdotykowe – Portal PR - 24PR
Bankierzy, artyści i przedsiębiorcy motoryzacyjni inwestują w myjnie bezdotykowe

03.12.2009 Kategoria: MOTO, OSOBISTE. Autor: ipis

carwash_investKatowice, 3 grudnia 2009 – Prezesi firm i instytucji finansowych, przedstawiciele wolnych zawodów, a także przedsiębiorcy związani z branżą motoryzacyjną to osoby, które najczęściej decydują się na inwestycję w myjnie bezdotykowe, wynika z danych Carwash Investment. Firma, która przekroczyła planowaną na ten rok sprzedaż myjni bezdotykowych o niemal 100 proc., głównego powodu tak dużego zainteresowania inwestycjami w myjnie upatruje w rezygnacji Polaków z tradycyjnych sposobów inwestowania, takich jak gra na giełdzie czy fundusze inwestycyjne.

Z zakładanych w czerwcu tego roku 30-stu umów na budowę myjni bezdotykowych, firma Carwash Investment podpisała aż 59. Według specjalistów Carwash Investment, wzrost ten spowodowany jest głównie obawami Polaków przed inwestycjami w fundusze inwestycyjne oraz akcje spółek notowanych na giełdzie, które w czasie kryzysu wciąż objęte są bardzo wysokim ryzykiem. Na przełomie ostatnich sześciu miesięcy w myjnie oferowane przez Carwash Investment najczęściej inwestowali przedstawiciele kadry zarządzającej (30 proc.), przedstawiciele wolnych zawodów (20 proc.) oraz osoby na co dzień związane z branżą motoryzacyjną (50 proc.).

– Popularność myjni bezdotykowych wynika z prostych przyczyn – usługi są o połowę tańsze niż na myjniach automatycznych, a przy tym bezpieczne dla lakieru i dostępne o każdej porze dnia i roku. Daje to przedsiębiorcom pewność, że inwestując w myjnię bezdotykową ich kapitał jest zabezpieczony, a zyski będą osiągane po bardzo krótkim okresie czasu – nawet roku. Dlatego też dalszy rozwój firmy i przyszłoroczne plany inwestycyjne oparte będą przede wszystkim na wprowadzonym przez nas w październiku tego roku Programie Inwestycyjnym – mówi Adrian Grandke, prezes zarządu Carwash Investment.

Przystępując do Programu Inwestycyjnego Carwash Investment, inwestor staje się udziałowcem jednej myjni bezdotykowej, bądź całej ich grupy, przy początkowej wpłacie kapitału w wysokości minimum 50 tys. zł.

Najwięcej, bo aż 19 myjni bezdotykowych pod marką TURBOmyjnia powstanie na obszarze województw śląskiego (70 proc.), mazowieckiego (20 proc.) i dolnośląskiego (10 proc.). Kolejne województwa, które cieszą się zainteresowaniem Carwash Investment, to wielkopolskie, kujawsko – pomorskie i pomorskie oraz małopolskie.

Myjnie bezdotykowe Carwash Investment powstaną także przy popularnych w Polsce sieciach marketów – E.Leclerc oraz Polomarket. Umowa pomiędzy Carwash Investment a siecią E. Leclerc została podpisana w sierpniu, natomiast z siecią Polomarket we wrześniu 2009 roku. W pierwszym etapie współpracy porozumienia dotyczą łącznie ośmiu lokalizacji. Strony nie wykluczają także rozszerzenia umów na inne lokalizacje. Obie sieci posiadają łącznie 294 markety w Polsce

Carwash Investment planuje wybudowanie co najmniej 150 myjni bezdotykowych w Polsce do końca 2010 roku w najatrakcyjniejszych lokalizacjach w kraju. Każda z nich może przynieść maksymalne zyski w kwocie nawet 50 tys. zł miesięcznie.
###
Informacje o Carwash Investment:

Carwash Investment Sp. z o.o. jest firmą koncentrującą swe działania na rozwoju sieci partnerskiej nowoczesnych, bezdotykowych myjni samochodowych we wszystkich regionach Polski. Oferuje Inwestorom dopracowany pomysł na biznes, jakim jest dochodowa inwestycja w myjnie bezdotykowe w ramach Partnerskiego Systemu lub Programu Inwestycyjnego Carwash Investment.

Zapraszamy do odwiedzenia stron:
www.carwashinvestment.pl oraz www.inwestujwmyjnie.pl

Imago PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.