Budownictwo.pl w serwisie www.bankmaszyn.pl – Portal PR - 24PR
Budownictwo.pl w serwisie www.bankmaszyn.pl

01.12.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

www_Wyszukiwarka www.budownictwo.pl jest dostępna w vortalu internetowym www.bankmaszyn.pl. Użytkownicy serwisu mogą korzystać z największej bazy firm i usług z branży budowlanej oraz pokrewnych.

Budownictwo to jeden z bardziej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Pomimo spowolnienia gospodarczego popyt na produkty i usługi budowlane stale wzrasta. Rośnie również zapotrzebowanie na konkretne informacje z branży – firmy, produkty, dostawcy lub usługi. Produkt Budownictwo jest największą na rynku bazą firm budowlanych i pokrewnych, który zapewnia użytkownikowi szybki i łatwy dostęp do informacji, a firmom możliwość zaprezentowania swojej oferty i dotarcia do klientów.

Teraz wyszukiwarka www.budownictwo.pl jest dostępna dla użytkowników strony www.bankmaszyn.pl która zawiera bazę informacji o firmach działających w branży maszyn i urządzeń. Dzięki temu mogą oni korzystać z zasobów największej bazy firm i usług z branż budowlanych a także zlokalizować je na mapie.

– Stale rozwijamy nasz budowlano – biznesowy produkt www.budownictwo.pl, po to by zaspokajać potrzeby użytkowników, klientów i wszystkich zainteresowanych branżą. Wprowadzamy nowe narzędzia, ostatnio wdrożyliśmy – bazę KRS czy wzory dokumentów budowlanych. Cały czas rozszerzamy również naszą bazę o nowe firmy i ich oferty – mówi Adriana Misiewicz, Specjalista ds. Produktów w Eniro Polska. – Współpraca z www.bankmaszyn.pl to pierwszy krok w kierunku dystrybucji naszej wyszukiwarki. Mamy nadzieję, że będzie ona dostępna dla użytkowników kolejnych stron – dodaje Adriana Misiewicz.

Budownictwo to aktualna baza firm z branż budowlanych i pokrewnych, dostępna non-stop, w różnych formach, która zapewnia reklamodawcom możliwość zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców i pozyskaniu nowych klientów. Budownictwo to najbardziej skuteczne branżowe medium, reklamowe i informacyjne, co potwierdzają klienci i użytkownicy, których z roku na rok przybywa.

BankMaszyn.pl to vortal internetowy zaprojektowany i stworzony po to, aby umożliwić sprawne dokonywanie zakupu i sprzedaży maszyn i urządzeń branży budowlanej, poligraficznej, rolnej, spożywczej, transportowej, włókienniczej i tworzyw sztucznych. BankMaszyn.pl to także baza danych z informacjami o firmach działających w branży maszyn i urządzeń. Serwis kierujemy do każdej firmy: małej, średniej i dużej a zamieszczanie ogłoszeń, rejestracja oraz korzystanie z jego zasobów są bezpłatne.

Eniro Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.