C&A w Galerii Echo – Portal PR - 24PR
C&A w Galerii Echo

15.12.2009 Kategoria: Moda, NIERUCHOMOŚCI, Placówki. Autor: EchoInvestment

echo_investC&A – znana w całej Europie marka odzieżowa zadebiutuje na kieleckim rynku.
Dom mody C&A otworzy dwupoziomowy salon o powierzchni 2 200 mkw. i tym samym stanie się jednym z największych sklepów w centrum. C&A – obok H&M, RESERVED i sklepów grupy ZARA – to kolejna spośród wiodących sieci odzieżowych w Galerii Echo.

Firma otworzyła swój pierwszy sklep w 1861 roku na rynku holenderskim. Pierwszy salon, który oferował konfekcje – tzn. gotową odzież w różnych rozmiarach – odniósł olbrzymi sukces. Od 1910 roku sklepy C&A zaczęły pojawiać się również w Niemczech i Anglii. Prawdziwy rozwój sieci w całej Europie rozpoczął się w latach 60-ych XX-wieku. Dziś C&A to jedna z największych sieci odzieżowych, która zatrudnia ponad 34 000 pracowników i posiada 1084 filie, 213 Kids Stores, 11 sklepów Clockhouse,17 Women Stores, a także sklepy obuwnicze.

Więcej informacji o marce na: www.c-and-a.pl.

GALERIA ECHO w Kielcach ma obecnie powierzchnię około 68 000 mkw., z czego powierzchnia wynajmowalna stanowi ok. 26 000 mkw. Projekt rozbudowy zakłada budowę 4 kondygnacji handlowych i wielopoziomowego parkingu. Galeria Echo po rozbudowie będzie miała ok. 166 000 mkw. powierzchni całkowitej, z czego powierzchnia wynajmowalna wyniesie ok. 67 000 mkw. Klienci będą mogli korzystać z ok. 2 300 miejsc parkingowych.

W rozbudowanej Galerii Echo będzie można robić zakupy w blisko 300 sklepach. Dwa najwyższe piętra centrum przeznaczono na funkcje rozrywkowe i rekreacyjne. Klienci będą mieli do dyspozycji siłownię, fitness, 12-torową kręgielnię, dyskotekę, liczne restauracje, kawiarnie, a dla dzieci przewidziana jest bawialnia i inne atrakcje położone na różnych kondygnacjach centrum.

Nowa Galeria Echo zostanie otwarta w 2011 roku. Projekt rozbudowy Galerii Echo powstał w Pracowni Architektonicznej Detan z Kielc, natomiast projekt elewacji i wnętrz wykonała warszawska pracownia architektoniczna Open Architekci.

www.nowa.galeriaecho.pl

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje projekty w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym i hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj Echo Investment zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Firma prowadzi również inwestycje w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

www.echo.com.pl  

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700, e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

EchoNews2009_53_C&A

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.