Debiut Stolbud Włoszczowa na targach The Big 5 w Dubaju – Portal PR - 24PR
Debiut Stolbud Włoszczowa na targach The Big 5 w Dubaju

09.12.2009 Kategoria: Targi. Autor: ipis

targiW dniach 23-26 listopada firma Stolbud Włoszczowa, jeden z największych polskich producentów stolarki drzwiowej i okiennej, po raz pierwszy wzięła udział w międzynarodowych targach The Big 5 w Dubaju.

Targi The Big 5 to największa impreza wystawiennicza branży budowlanej na Bliskim Wschodzie. Wydarzenie jest doskonałą okazją na spotkanie się z potencjalnymi partnerami handlowymi z rejonu Zatoki Perskiej. W tegorocznej edycji Targów Budowlanych wzięły udział 2833 firmy z 53 krajów. W ciągu czterech dni w wydarzeniu uczestniczyło 58 tysięcy zwiedzających.

Firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) była jedną z siedmiu polskich spółek obecnych w Dubaju. Włoszczowskiego producenta drzwi i okien reprezentowali: Łukasz Janik – Kierownik Działu Eksportu, Dariusz Górski – Dyrektor Handlowy, Ryszard Iwańczyk – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej oraz Przedstawiciel Stolbud Włoszczowa na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Ahmed Amer. Produkty zaprezentowane na stoisku wystawienniczym spółki, zwłaszcza okna drewniano – aluminiowe, wzbudziły zainteresowanie wśród arabskich inwestorów. Najwyższa jakość włoszczowskich drzwi i okien to zasługa innowacyjnych technologii, nowoczesnego parku maszyn oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Obecność firmy na targach i nawiązane kontakty bardzo dobrze rokują na przyszłość, zwiększając szanse na wprowadzenie produktów spółki na rynek Bliskiego Wschodu.

– Procedury przygotowujące do udziału w The Big 5 trwały prawie rok, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało nam się zaprezentować ofertę Stolbud Włoszczowa na tragach w Dubaju. Mamy nadzieję, że zapoznanie się z tamtejszym rynkiem zaowocuje współpracą z inwestorami. Spotkaliśmy się również z Ambasadorem Polski, który poparł obecność rodzimych produktów w rejonie Zatoki Perskiej – mówi Dariusz Górski, Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa.

Wiosną przyszłego roku firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) planuje zaprezentować swoją ofertę na kolejnych targach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Interiors UAE 2010. Natomiast w grudniu spółka będzie gościć w swojej siedzibie przedstawicieli firm z rejonu Zatoki Perskiej.
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.
www.stolbud.pl
Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.