Edelman dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego – Portal PR - 24PR
Edelman dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

03.12.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

edelmanEdelman wszedł w skład konsorcjum z Kolman Advertising i MediaOn, które wygrało przetarg Ministerstwa Rozwoju Regionalnego na promocję Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Ideą programu jest walka ze skutkami spowolnienia gospodarczego i związannym z nim poziomem bezrobocia. Edelman odpowiadać będzie za obsługę PR-owską przedsięwzięcia.

Kampania promocyjna dotycząca Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Kapitał Ludzki będzie trwała ok. 5 tygodni. W tym czasie przewidziane są zarówno działania reklamowe jak i PR. W ramach działań PR planowane są m.in konferencja prasowa, przygotowanie materiałów eskperckich, współpraca z partnerami społecznymi oraz relacje z mediami. Szczegóły samego projektu jak i poszczególnych działań zostaną przedstawione w momencie rozpoczęcia kampanii czyli w styczniu przyszłego roku. Za realizację działań PR odpowiadają: Rafał Niczypor i Marta Lau.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.