Inwestycje giełdowe przez telefony komórkowe i PDA – Portal PR - 24PR
Inwestycje giełdowe przez telefony komórkowe i PDA

09.12.2009 Kategoria: bankowość. Autor: ipis

newsDom Maklerski ING udostępnił możliwość obsługi rachunku inwestycyjnego w aplikacji specjalnie dedykowanej na telefony komórkowe.

Każdy posiadacz rachunku inwestycyjnego w ING Securities może się teraz wygodnie przemieszczać, kontrolując sytuację giełdową z dowolnego miejsca i w każdym czasie. Korzystając z telefonu komórkowego z zainstalowaną aplikacją SidomaMini klienci mogą obserwować notowania giełdowe w czasie rzeczywistym, sprawdzić stan konta, odbierać newsy i składać zlecenia giełdowe bez obawy o utratę okazji inwestycyjnej.

SidomaMini to aplikacja specjalnie przystosowana do pracy na małoekranowych urządzeniach mobilnych. Jest łatwa w obsłudze i posiada takie funkcje jak: podgląd stanu rachunku, notowania i wykresy notowań oraz statystyka sesji, zlecenia giełdowe, przelew gotówki na rachunek bankowy, komunikaty biura oraz wiadomości PAP.

Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach:

– dla urządzeń typu PDA z ekranem dotykowym dla platformy Windows Mobile,

oraz

– dla typowych telefonów komórkowych z zainstalowanym systemem Java.

Szczegółowe informacje w serwisie Domu Maklerskiego ING na stronie:

http://www.ingsecurities.pl/ing_sidomamini.xml

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.