Kolekcja na miarę Vancouver – Portal PR - 24PR
Kolekcja na miarę Vancouver

08.12.2009 Kategoria: Sport. Autor: ipis

sporPolska Kadra Olimpijska pojedzie do Vancouver na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w ubraniach zaprojektowanych i uszytych przez firmę 4F – Oficjalnego Partnera Polskiej Reprezentacji. Repliki całej Kolekcji Olimpijskiej od 19 grudnia br. będą także do nabycia w autoryzowanych salonach 4F.

W skład Kolekcji Olimpijskiej wchodzą kurtki, spodnie, bluzy i rękawice – jednym słowem komplet odzieży potrzebnej na co dzień polskim olimpijczykom. Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, jak też wyróżniają się ciekawym i nowoczesnym wzornictwem, zachowując jednocześnie klasyczny styl, odpowiedni do rangi wydarzenia, jakim są Zimowe Igrzyska Olimpijskie.

– Wszystkie ubrania z kolekcji projektowane były z uwzględnieniem opinii sportowców,
dla których liczy się przede wszystkich komfort użytkowania – mówi Ranita Sobańska, główna projektantka firmy 4F. – Rozmowy z zawodnikami, słuchanie ich podpowiedzi i analizowanie potrzeb pozwoliło na stworzenie kolekcji na miarę najlepszych. Zaproponowaliśmy materiały o wysokich parametrach technicznych. Do produkcji kurtek i spodni został użyty materiał renomowanej japońskiej firmy TORAY o wysokiej oddychalności i wodoodporności. Wprowadziliśmy klejone szwy oraz materiały szybkoschnące. Spodnie treningowe z laminatu trójwarstwowego rozpinane są na całej długości, co ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie
na stoku podczas treningu – dodaje projektantka.

Kolekcję Olimpijską testują już polscy sportowcy. – Nawet przy bardzo mroźnej pogodzie ubrania sprawdziły się znakomicie – mówi Łukasz Kruczek, trener reprezentacji Polski
w skokach narciarskich. – Momentami najcieplejsze kurtki były nawet za ciepłe
i zakładaliśmy wówczas lżejsze. Przy sportach, szczególnie zimowych, ważny jest każdy element, zwłaszcza ubrania. Dlatego cieszy mnie, że ubrania techniczne, które zapewniła firma 4F, spisują się tak dobrze – dodaje Łukasz Kruczek.

Firma 4F, producent odzieży casualowo-sportowej z Wieliczki, działa na polskim rynku
od ponad dziesięciu lat. W tym okresie stała się Oficjalnym Sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego, a następnie Oficjalnym Partnerem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, która będzie nas reprezentować na Igrzyskach w Vancouver. – Współpraca z prestiżowymi organizacjami sportowymi to dla nas prawdziwe wyróżnienie – mówi Igor Klaja, prezes firmy 4F. – Mamy nadzieję, że Kolekcja Olimpijska przypadnie do gustu również naszym klientom.

Kolekcja Olimpijska trafi do sklepów 4F 19 grudnia br. Już teraz można ją obejrzeć na stronie www.4f.com.pl. Z pewnością będzie to atrakcyjna oferta nie tylko dla kibiców Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej, ale też wszystkich miłośników sportów zimowych.

Ciszewski Marketing Sportowy

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.