Królewskie drzwi Royal firmy Stolbud Włoszczowa – Portal PR - 24PR
Królewskie drzwi Royal firmy Stolbud Włoszczowa

12.12.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

drzwiKlasyka nie musi iść w parze z nudą i przeciętnością. Dowodem na to jest kolekcja Royal firmy Stolbud Włoszczowa. Prosta forma, naturalne kolory i tradycyjny wygląd tworzą ponadczasowy produkt – drzwi wewnętrzne godne zamkowych komnat.
Słowo royal w przekładzie z języka angielskiego znaczy królewski, wspaniały, niebywały. Dokładnie takie są drzwi drewniane z kolekcji o tej samej nazwie. Sześć modeli eleganckich i gustownych skrzydeł drzwiowych Royal najlepiej skomponuje się ze stylowymi wnętrzami. Za sprawą klasycznego designu będą stanowiły wyraźny element dekoracyjny, podkreślając wyjątkowy klimat pomieszczenia. Drzwi wewnętrzne Royal firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) to idealne rozwiązanie dla osób, które wymagają od stolarki drzwiowej subtelnego piękna, smaku i najwyższej jakości.

Funkcjonalność i estetyka
Efektowność skrzydeł drzwiowych Royal podkreślają: tradycyjny kształt i cztery ciepłe kolory drewna (dąb bezbarwny, dąb, ciemny dąb i stara sosna). Spośród sześciu modeli wybierzemy drzwi pełne bądź z przeszkleniem, zgodnie z potrzebą i miejscem zastosowania. Dla wymagających, firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) przygotowała bogatą ofertę różnego rodzaju szyb (ormanetowe, fusingowe, witraże), w której każdy znajdzie produkt zgodny ze swoimi upodobaniami. Naturalne odcienie drewna w połączeniu z ciekawymi szkleniami nadają kolekcji niezwykłego wyrazu, tworząc królewski klimat we wnętrzach dużych i małych domów. Dodatkowego szyku skrzydłom drzwiowym dodają płyciny i ramki wykonane z drewna dębowego.

Solidna konstrukcja drzwi oparta na ramie wypełnionej drewnem i tzw. plastrem miodu została wzbogacona o wykończenie w postaci gładkiej płyty HDF oklejonej dębowym fornirem. Płyta fornirowana to dla drzwi nie tylko zalety estetyczne, ale również gwarancja większej odporności na uszkodzenie, wypaczenie oraz zanieczyszczenia. Dostępne szerokości (70, 80 i 90 cm) oraz możliwość skrócenia skrzydła o 40 mm pozwolą na bezproblemowe dopasowanie go do otworów drzwiowych.

Zainspirowana królewskimi wnętrzami kolekcja Royal wpisze się w tradycyjną aranżację domu, dodając mu niezwykłego klimatu. Za sprawą ponadczasowego designu skrzydła drzwiowe będą współgrały z pomieszczeniami utrzymanymi w klasycznym stylu i pozostaną zawsze modne.

Drzwi Royal – cena już od 1342 zł brutto.

Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.