Którą firmę doradczą wybrać? – Ranking – Portal PR - 24PR
Którą firmę doradczą wybrać? – Ranking

31.12.2009 Kategoria: Badania rynkowe. Autor: ipis

Od wielu już lat polscy przedsiębiorcy, jednostki samorządy terytorialnego, ale także inne podmioty korzystają ze środków unijnych. Często potrzebują oni wsparcia profesjonalnych firm doradczych, które świadczą kompleksowe usługi przygotowywania dokumentacji, nadzorują przebieg realizacji projektu, dbają o prawidłowe jego rozliczenie.

Decydując się na aplikowanie o unijne dotacje trzeba zdecydować którą firmę wybrać? Jakimi kryteriami się kierować? Komu powierzyć pieczę nad naszym projektem, którego sukces lub porażka jest niejednokrotnie kluczową sprawą dla rozwoju firmy, gminy czy organizacji?

Redakcja dwumiesięcznika „Fundusze Europejskie” przygotowuje piąty już ranking firm doradczych, który może pomóc w podjęciu tej decyzji. Po raz kolejny chcemy porównać skuteczność firm, dzięki którym sięganie po unijne dotacje staje się łatwiejsze.
Chcemy, by nasz ranking dawał jak najpełniejszy obraz rynku usług doradczych. Pragniemy, by był przewodnikiem dla wszystkich, którzy chcą sięgnąć po środki europejskie. Dlatego porównamy skuteczność firm konsultingowych w kilku kategoriach. Do udziału w tegorocznym zestawieniu zapraszamy także niewielkie firmy, których atutem nie jest ilość składanych wniosków czy wysokość pozyskanych dotacji a wysoka skuteczność w aplikowaniu o środki unijne. Nowe kryteria pozwolą także zaprezentować lokalnych liderów, wyspecjalizowanych w poszczególnych programach regionalnych.

Zestawienie najskuteczniejszych firm doradczych będzie opublikowane w czasopiśmie Fundusze Europejskie oraz na stronie www.fundusze-europejskie.pl

Archiwalne rankingi oraz ankieta dla firm chcących wziąć udział w rankingu są dostępne na www.fundusze-europejskie.pl w zakładce Ranking firm pozyskujących dotacje.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.