Monday PR dla GAVDI Polska S.A. – Portal PR - 24PR
Monday PR dla GAVDI Polska S.A.

19.12.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

mondaypr_W grudniu firma GAVDI Polska S.A. została klientem agencji Monday PR. GAVDI Polska S.A. specjalizuje się w  usługach konsultingowych, programistycznych oraz wsparcia aplikacji w obszarze SAP HCM oraz w obszarach powiązanych, takich jak: samoobsługa pracownicza i menedżerska, SAP Enterprise Learning, SAP e-Recruiting, Portal Korporacyjny oraz konsulting technologiczny.

W ramach współpracy Monday PR odpowiadać będzie za działania PR i marketingowe dla GAVDI Polska S.A. Agencja wybrana została w wyniku konkursu ofert. Za współpracę z nowym klientem z ramienia agencji odpowiada Ewa Mittelstaedt.

O Monday PR
Agencja Monday PR powstała w 2006 roku. Oferuje pełen zakres usług public relations, poczynając od relacji z mediami, PR korporacyjnego, produktowego na strategiach sponsoringowych kończąc. Firma obsługuje głównie klientów z branży informatycznej, nieruchomości, tekstylnej oraz programy Unii Europejskiej. 

W 2007 roku podpisała umowę z sieciową agencją BondPR działającą na terenie Europy, obu Ameryk, Azji oraz Afryki Południowej. Więcej informacji o agencji Monday PR znajduje się pod adresem www.mondaypr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.