Nowe narzędzie Castrol przewiduje przebieg Mistrzostw Świata FIFA 2010 – Portal PR - 24PR
Nowe narzędzie Castrol przewiduje przebieg Mistrzostw Świata FIFA 2010

29.12.2009 Kategoria: Systemy IT. Autor: ipis

Anglia ma tylko 13% szans, by wygrać przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RPA, ale aż 66%, by dotrzeć do ćwierćfinałów. Takie i jeszcze bardziej szczegółowe informacje dotyczące wszystkich 32 finalistów, kibice mogą poznać dzięki najnowszemu, prognostycznemu rozwiązaniu firmy Castrol – Castrol Predictor.

Castrol przeniósł swoje eksperckie podejście, jakie stosuje przy tworzeniu produktów olejowych, na Castrol Predictor, by dzięki bezstronnym analizom i zaawansowanej technologii zaoferować unikalny dodatek do sportowego widowiska.

Stworzony przez zespół analityków pracujących także przy Castrol Rankings i Castrol Index, Castrol Predictor mierzy poprzednie osiągnięcia drużyny oraz poszczególnych graczy w celu opracowania wskaźników ataku i obrony dla każdego zespołu narodowego. Następnie poprzez przeprowadzenie ponad 100 tys. symulacji wariantów turnieju i wzięciu pod uwagę wylosowanych kombinacji, Castrol Predictor kalkuluje szanse awansu dla każdej drużyny do kolejnych faz, w pojedynkach z konkretnymi rywalami i finalnie zdobycia tytułu mistrzowskiego.

Prognozy Castrol Predictor komentują eksperci piłkarscy, a jednocześnie ambasadorzy piłkarskich projektów Castrol, m.in. były reprezentant Anglii, Alan Shearer:

Przyszłoroczny Puchar Świata to prawdziwa szansa dla Anglii, by pokazać do czego naprawdę zdolni są nasi piłkarze na arenie międzynarodowej. Castrol Predictor już teraz jest pomocny i pokazuje czego możemy się spodziewać, a także podpowiada jak powinniśmy się przygotować do potyczek z konkretnymi zespołami i zawodnikami.

Analizy Castrol Predictor podczas MŚ 2010 będą stale aktualizowane i publikowane na castrolfootball.com. Dzięki temu kibice będą mogli na bieżąco obserwować wyniki i szanse swoich zespołów w kolejnych rundach.

Castrol Predictor jest narzędziem w pełni interaktywnym, co pozwoli fanom w dowolny sposób śledzić losy swoich drużyn: sprawdzimy który zespół jest najlepszy w danej fazie, dowiemy się jaki będzie najbardziej i najmniej prawdopodobny rywal oraz jakie nasza drużyna ma szanse w pojedynku z bezpośrednim przeciwnikiem.

Chcieliśmy dać kibicom piłkarskim na całym świecie coś naprawdę atrakcyjnego. Castrol Predictor idealnie spełnia ten warunek, oferując nową i wyrazistą metodę śledzenia drużyn podczas 2010 FIFA World Cup. Jako fani futbolu z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczne mistrzostwa, by móc skorzystać z Castrol Predictor – wyjaśnia genezę projektu, Mike Johnson, Senior VicePresident Castrol.

Castrol wierzy, że przy zastosowaniu takiego samego eksperckiego podejścia do piłki nożnej, jak przy rozwoju swoich olejów, może dostarczyć kibicom unikalnych i zaskakujących futbolowych ekspertyz, które pozwolą spojrzeć na Mistrzostwa Świata 2010 z zupełnie nowej perspektywy.

Castrol

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.