Nowoczesne czy klasyczne – jakie panele do jakiej aranżacji? – Portal PR - 24PR
Nowoczesne czy klasyczne – jakie panele do jakiej aranżacji?

02.12.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

drewnoKażdy z nas ma inny gust i zgodnie z nim aranżuje wnętrze swojego mieszkania. Jedni stawiają na nowoczesność, inni wolą otaczać się tradycyjnymi elementami. Kiedy już zdecydujemy się w jakim stylu chcemy urządzić nasz dom, zadbajmy aby wszystko w nim harmonijnie do siebie pasowało. Również podłoga.

W dzisiejszych czasach wybór paneli jest wręcz nieograniczony. Sklepy oferują wiele wzorów w każdym stylu i kolorze. W bogatym asortymencie salonów RuckZuck znajdziemy panele o różnych strukturach i grubości, z v-fuga, połyskiem, w głębokiej lub stonowanej barwie, mozaikowe i z wyraźnym rysunkiem usłojenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że z łatwością dopasujemy podłogę do stylu, w jakim postanowiliśmy zaaranżować wybrane wnętrze.

Naturalna klasyka
Osoby skłaniające się ku tradycyjnym rozwiązaniom lubią otaczać się wszystkim co naturalne. Ratanowe meble i dodatki, kanapy i fotele w skórzanym obiciu, zasłony w ciepłych odcieniach ziemi, kwiaty w glinianych donicach ustawione na podłodze. Podniosły, wytworny i ciepły charakter tak urządzonych wnętrz ma wielu zwolenników. Gdy odpowiednio dobierzemy do niego podłogę efekt może nas zaskoczyć. W klasyczne aranżacje doskonale wkomponują się panele Dąb Montana i Dąb Dartford z kolekcji Premium marki Classen. Zastosowana w nich struktura „handscraped” sprawia, że do złudzenia przypominają prawdziwą drewnianą podłogę. Ponadto ich subtelny wzór i jasna barwa dodadzą każdemu pomieszczeniu lekkości i przestronności. Z kolei do wnętrz jeszcze bardziej stylizowanych na tradycyjne, w których zależy nam na stworzeniu wręcz ceremonialnej atmosfery idealne będą, dostępne w salonach RuckZuck, panele laminowane Dąb Stary z kolekcji Life, nieco ciemniejszy Dąb Tarbek ciemny z kolekcji Nature oraz niezwykle wytworny Świerk tatrzański z kolekcji Presto Structure.

W duchu nowoczesności
Współczesne domy i mieszkania coraz częściej aranżowane są w duchu minimalizmu. Oszczędnie zagospodarowana przestrzeń, geometria, proste meble bez zbędnych ornamentów i dekoracji, wszystkie odcienie bieli i dodatki nadające niezwykłego charakteru całości. Wszystko to ma sprawiać wrażenie panujących w domu sterylnej czystości i dynamizmu. Jaka podłoga w takich wnętrzach będzie najlepsza? Jasna, wyrazista, mozaikowa, przyciągająca oko, z przeplatającymi się i kontrastującymi ze sobą kolorami. Taka podłoga nie zakłóci opartego o ascetyczne formy stylu wnętrza. W salonach RuckZuck znajdziemy wiele tego typu wzorów paneli laminowanych marki Classen, jak Listone Bianco z kolekcji Extreme, Listone Giordano i Varilla Colorado z kolekcji Trend, Varilla Giordano z kolekcji City, czy Varilla Bianco i Listone Maracaibo z kolekcji Life. Tak bogaty wybór pozwoli każdemu amatorowi nowoczesnych wnętrz znaleźć podłogę odpowiednią do jego domu.

Nowoczesne czy klasyczne – jakie aranżacje są nam bliższe? Obie są wyjątkowe same w sobie, obie mają swoich zwolenników i obie wymagają dbałości o detale. Podłoga to bardzo ważny element w każdym domu, dlatego należy wybrać tę najwłaściwszą, pasującą zarówno do stylu na jaki się zdecydujemy, jak i naszych prywatnych preferencji. Pomoże nam w tym wykwalifikowany personel salonów RuckZuck, który nie tylko wskaże właściwy wzór paneli, ale poleci również najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia także transport zakupionych produktów. Dzięki temu w prosty i szybki sposób urządzimy nasze mieszkanie w wymarzony sposób.

Pełny asortyment oraz adresy punktów RuckZuck znajdują się na stronie www.ruckzuck.pl.

RuckZuck to największa w Polsce sieć sprzedająca podłogi i drzwi. Obecnie liczy ona ponad 100 placówek.
Sklepy RuckZuck położne są w najbardziej korzystnych lokalizacjach, z dobrym dojazdem i parkingami dla klientów.
Firma zapewnia klientom kompleksową obsługę. Mogą oni liczyć na fachowe doradztwo przy zakupie oraz usługi w zakresie montażu zakupionych towarów.

E.C.H.O. COMMUNICATIONS / PR Agency

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.