Platnosci.pl i nasza-klasa.pl wspierają WOŚP – Portal PR - 24PR
Platnosci.pl i nasza-klasa.pl wspierają WOŚP

22.12.2009 Kategoria: Handel, STYL ŻYCIA. Autor: ipis

Serwisy Platnosci.pl i nasza-klasa.pl ponownie pomogą Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Dzięki ich współpracy po raz drugi startuje akcja sprzedaży wirtualnych serduszek

Platnosci.pl – lider polskich systemów płatności elektronicznych postanowił wykorzystać swoje doświadczenie angażując się w coroczną charytatywną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. System zostanie wykorzystany przy sprzedaży wirtualnych serduszek WOŚP, zorganizowanej przez największy polski serwis społecznościowy nasza-klasa.pl.

Na potrzeby sprzedaży wirtualnych serduszek dostarczamy narzędzia niezbędne do obsługi płatności elektronicznych – mówi Fabian Adaszewski z zespołu PR Grupy Allegro, do której należy system Platnosci.pl. – Rezygnację ze standardowo pobieranych opłat prowizyjnych traktujemy jako nasz wkład w akcję. Osoby chcące wesprzeć WOŚP poprzez kupno serduszka sprawią na pewno radość swoim znajomym. Mają też pewność, że na akcję zostanie przekazana cała kwota jaką przeznaczyli na swój wirtualny zakup.

Wirtualne serduszko WOŚP można zakupić na stronie www.nasza-klasa.pl/wosp2010. Najtańsze, czerwone serduszko, można podarować znajomemu już za 2 zł. Najwyższy nominał ikonki to 20 zł.

Całkowity dochód ze sprzedaży serduszek zostanie przekazany na wyposażenie klinik onkologicznych w sprzęt wysokospecjalistyczny.

W ubiegłorocznej edycji akcji, dzięki zaangażowaniu Użytkowników nasza-klasa.pl udało się zebrać i przekazać dla WOŚP kwotę ponad 700 000 złotych.

Platnosci.pl – lider na polskim rynku płatności elektronicznych. Serwis oferuje wszystkie dostępne na rynku narzędzia do przeprowadzenia szybkich i bezpiecznych płatności w Internecie. Z usług Platnosci.pl korzysta ponad 2 tysiące sklepów, portali i serwisów internetowych. Wśród nich są liderzy polskiego Internetu: Allegro, Onet.pl, Gadu-Gadu, otoMoto.pl. Platnosci.pl obsługuje w ciągu miesiąca kilka milionów transakcji. Serwis posiada status Agenta Rozliczeniowego nadawany przez NBP i działa na podstawie umów z instytucjami finansowymi.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.