Przeszłość promuje przyszłość – ciekawy projekt PR wrocławskiej agencji – Portal PR - 24PR
Przeszłość promuje przyszłość – ciekawy projekt PR wrocławskiej agencji

09.12.2009 Kategoria: Imprezy. Autor: ipis

traf„Port dekadach. Podniebna historia Wrocławia” – wystawę pod tym hasłem oficjalnie otwarto na wrocławskim Rynku. Ekspozycję dla Portu Lotniczego Wrocław przygotowała agencja Profit Communications. To pierwsza we Wrocławiu akcja promująca ofertę lotniska przy okazji wystawy historycznej.

Celem działania było przybliżenie mieszkańcom Wrocławia Portu Lotniczego Wrocław i jego przeszłości, ale przede wszystkim przedstawienie planów rozwoju, siatki połączeń i rozbudowy. Dzięki wizualizacjom pokazano, jak rozwinie się lotnisko po wybudowaniu nowego terminalu, który ma być gotowy w 2011 roku. Przechodnie zapoznają się też z aktualną mapą połączeń lotniczych z Wrocławia. – Porty lotnicze, oddalone z zasady od centrów miast, nie funkcjonują na co dzień w świadomości mieszkańców. Poprzez wystawę chcieliśmy osiągnąć cel, jakim było zaistnienie lotniska w sercu Wrocławia – mówi Ada Kondratowicz, współwłaścicielka Profit Communications. Agencja włączyła w organizację wystawy mieszkańców Wrocławia, którzy przekazywali archiwalne zdjęcia i inne pamiątki, związane z lotnictwem w mieście. Zbiórce patronowała „Gazeta Wyborcza Wrocław”, a jej efekt rozszerzony o materiały promujące rozwój lotniska będzie prezentowany na wrocławskim Rynku przez trzy tygodnie, do 28 grudnia.

W otwarciu wystawy wzięli udział wiceprezydent Wrocławia Jarosław Obremski oraz Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. Wernisaż zaszczycili swoją obecnością pasjonaci lotniczej przeszłości Wrocławia, którzy przekazali zdjęcia.

Profit Communications współpracuje z Portem Lotniczym Wrocław od lutego 2009 roku. Wystawa to część dużej kampanii PR, realizowanej na rzecz lotniska we Wrocławiu. Agencja Profit Communications odpowiada także za kontakty z mediami oraz doradztwo strategiczne dla Portu Lotniczego Wrocław. Opiekunem projektu z ramienia agencji jest Sylwia Chmielarz.

Profit Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.