Rezerwuj hotel z Wirtualną Polską – Portal PR - 24PR
Rezerwuj hotel z Wirtualną Polską

01.12.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

hotelNocleg w Wenecji, Nowym Jorku, Melbourne, Nairobi? A może w Zakopanem, Sopocie, Toruniu? Nic prostszego. Za pośrednictwem serwisu hotele.wp.pl można zarezerwować online miejsce w jednym z setek tysięcy hoteli w Polsce i za granicą. Wirtualna Polska współpracuje z HRS.com (Hotel Reservation Service) – największym europejskim operatorem elektronicznego systemu rezerwacji hoteli. Baza HRS obejmuje w tej chwili ponad 250 tysięcy obiektów wszystkich kategorii w 180 krajach na całym świecie.

Aby dokonać rezerwacji (również z poziomu serwisu turystyka.wp.pl), wystarczy wybrać miasto, w jakim chcemy przenocować. Baza zawiera najważniejsze hotele w danej miejscowości, a także szczegółowe informacje na ich temat: adres, ilość gwiazdek, cenę, lokalizację, styl i atmosferę obiektu, zabytki w pobliżu, warunki (m.in. dotyczące parkingu, miejsc dla osób palących/niepalących, bezprzewodowego Internetu, restauracji, itd.) i wiele innych. Podjęcie decyzji ułatwią także bogata galeria zdjęć obiektów oraz blisko półtora miliona zamieszczonych przez klientów opinii.
Warto dodać, że rezerwacja pokojów hotelowych w HRS odbywa się po najatrakcyjniejszych cenach na rynku, a płatności można dokonać zarówno online, jak i bezpośrednio w hotelu. Ta druga opcja znajdzie na pewno zwolenników wśród osób, które lubią regulować rachunki na miejscu, sprawdziwszy ponownie – już nie online, a osobiście – standard pokoju i jego wyposażenie.

Proces rezerwacji jest bardzo szybki i wygodny. Po wybraniu hotelu wystarczy wypełnić prostą ankietę, uzupełniając ją o interesujące klienta dane (termin zakwaterowania, ilość osób w pokoju, wyżywienie, itd.). Co ważne, użytkownik otrzyma natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji drogą, jaką wybierze (e-mail, sms, mms, faks).

Ponadto goście, którzy dokonują rezerwacji poprzez witrynę hotele.wp.pl, w niektórych obiektach mają możliwość uzyskania dodatkowych korzyści, takich jak np. bezpłatne wypożyczenie rowerów czy osobisty transport z/do dworca.

Współpracę z HRS rozpoczęliśmy od sprzedaży miejsc noclegowych w hotelach na świecie, teraz rozszerzyliśmy jej zakres o bazę hoteli w Polsce. – mówi Małgorzata Bąk, Kierownik Grupy Serwisów Turystycznych Wirtualnej Polski – Łącząc potencjały obu firm zagwarantowaliśmy użytkownikom dostęp do najatrakcyjniejszej oferty na rynku.

Wirtualna Polska to doświadczony partner. Wykorzystując potencjał portalu i jego zasięg docieramy ze swoją ofertą do niezwykle szerokiego grona użytkowników. Internauci WP otrzymują zaś znakomity serwis rezerwacyjny i najlepsze ceny noclegów w Polsce i na świecie. – mówi Artur Lisowski, Dyrektor Marketingu HRS w Polsce

Hotele.wp.pl stanowią tylko część oferty sprzedażowej serwisu Turystyka. Za pośrednictwem witryny można również wyszukać i zarezerwować wycieczki, bilety lotnicze, autokarowe, czy wynająć samochód.

Wirtualna Polska (wp.pl) to pierwszy polski portal internetowy, multimedialna platforma informacji, komunikacji i transakcji elektronicznych. Współtworzona przez użytkowników, jest jednym z najchętniej odwiedzanych i najbardziej rozpoznawalnych miejsc w polskim Internecie. Systematycznie wzbogacając swe zasoby, WP udostępnia internautom największą liczbę serwisów tematycznych, wysokiej klasy rozwiązania e-commerce oraz e-biznes, najbogatszą w polskim Internecie ofertę reklamową.

HRS – Hotel Reservation Service jest operatorem ogólnoświatowego elektronicznego i bezpłatnego systemu rezerwacji hotelowych, opartego na bazie danych obejmującej ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 180 krajach. Bezpłatny system rezerwacyjny umożliwia dokonanie bezpośredniej rezerwacji po aktualnej, najkorzystniejszej na rynku cenie dnia. Zagwarantowana zostaje również podana podczas rezerwacji cena za pokój w danym hotelu. Rezerwowanie jest możliwe bez podawania numeru karty kredytowej i wpłaty zaliczki, a cena za nocleg płacona jest bezpośrednio w hotelu. Bezpłatna zmiana i anulacja rezerwacji jest możliwa do godziny 18:00 w dniu planowanego przyjazdu. Ponad milion ocen hoteli dokonanych przez klientów dla klientów to dodatkowa idealna pomoc dla osób rezerwujących nocleg.

hotele.wp.pl
turystyka.wp.pl
hrs.com

Wirtualna Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.