Serwis Planero.pl coraz bardziej aktywny – Portal PR - 24PR
Serwis Planero.pl coraz bardziej aktywny

22.12.2009 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

Planero.pl, serwis który ułatwia planowanie czasu wolnego nabiera rozpędu. Właśnie wystartował z kampanią reklamową, jest sponsorem wystawy „Polska jest niezwykła”, rozdaje wejściówki na imprezy i patronuje różnym wydarzeniom.

Planero.pl zadebiutował w sieci w połowie tego roku. Skierowany do młodych użytkowników ma ułatwiać im spędzanie wolnego czasu. Jest alternatywą dla poszukujących najciekawszych wydarzeń i miejsc. Znajdziemy w nim aktualne informacje o imprezach kulturalnych, sportowych, koncertach, restauracjach i klubach, które warto odwiedzić. To także idealna propozycja dla zabieganych.

W grudniu wystartowała kampania reklamowa strony. Działania promocyjne pod hasłem „Wejdź na planero.pl i zaplanuj dobrą zabawę” obejmują outdoor (największe miasta w Polsce), prasę (dzienniki). Kampania potrwa do końca br. Kreację oraz plan mediowy przygotował dział Komunikacji Eniro Polska.

Serwis został również głównym sponsorem albumu i wystawy „Polska jest niezwykła”. – (fot. E. Żak)Wystawa prezentuje wybrane prace zgłoszone do ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Polska jest niezwykła” zorganizowanego przez serwis turystyczny Wydawnictwa Demart S.A. Wystawa ma miejsce w metrze Świętokrzyskim i potrwa do końca grudnia br. Album zawiera 300 wyjątkowych fotografii, wybranych z ponad trzech tysięcy zdjęć zgłoszonych do konkursu.

Planero.pl organizuje dla swoich użytkowników konkursy, w których do wygrania są wejściówki na koncerty, imprezy i ciekawe spotkania. Już niedługo wraz z serwisem będą się bawili studenci Politechniki Wrocławskiej podczas imprezy sylwestrowej. Planero.pl objęło patronat nad tym wydarzeniem.
Aktualnie stronę odwiedza ponad 270.000 niepowtarzalnych użytkowników (wg Google Analitics). Dostęp do serwisu jest również możliwy za pośrednictwem zakładki „Planero” w www.pf.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.