Sin Limites w Barcelonie – Portal PR - 24PR
Sin Limites w Barcelonie

23.12.2009 Kategoria: Targi. Autor: ipis

W dniach 1 – 3 grudnia 2009r. w Barcelonie odbyły się jedne z największych i najważniejszych targów przemysłu spotkań w Europie – „The Global Meetings & Incentive Exhibition EIBTM.
Na targach można było spotkać wystawców z całego świata. Byli to głównie przedstawiciele krajów i regionów, którzy reklamowali swoje destynacje i zapraszali do ich odwiedzenia. Stoiska zostały przygotowane na bardzo wysokim poziomie, niejednokrotnie kilkupoziomowe, wyposażone w najnowocześniejsze multimedia i rozwiązania scenograficzne. Przy każdym po kilka osób z obsługi, służących pomocą, które natychmiast podchodziły do każdego gościa i zapraszały do konwersacji.
Każdy z odwiedzających otrzymywał komplet materiałów informacyjnych oraz poczęstunek składający się z potraw charakterystycznych dla danego regionu.

Dlaczego targi europejskie
Targi zostały przygotowane naprawdę na wysokim poziomie. Miasto dobrze oznakowane, oklejone plakatami informującymi o imprezie. Organizator zadbał także o darmowe busy odjeżdżające z lotniska i dowożące gości na teren targów oraz do poszczególnych hoteli. Pomysł z wyjazdem na targi EIBTM zrodził się podczas wizyty na Targach Event organizowanych w MT Polska w październiku 2009r. Postanowiliśmy zobaczyć i porównać jak takie imprezy organizuje się za granicą. Zdecydowaliśmy się odwiedzić największe targi europejskie w Barcelonie – mówi Piotr Michalski, dyrektor zarządzający agencji Sin Limites. I nie zawiedliśmy się, było to wzorcowe pod każdym względem przedsięwzięcie – dodaje.

Kilka słów o organizacji
Praktycznie wszystkie sprawy związane z uczestnictwem w targach można było załatwić przez Internet. Otrzymaliśmy pocztą spersonalizowane identyfikatory z indywidualnym kodem kreskowym. Mogliśmy również zaplanować sobie poszczególne dni na targach dzięki opcji selekcji interesujących nas działów. Wyniki naszego wyszukiwania automatycznie zostały pokazane jako dokument PDF, na którym znajdował się plan targów z zaznaczonymi stoiskami oraz opis każdej z interesujących nas firm.
Po wydrukowaniu mieliśmy gotowy plan poruszania się po targach, bez konieczności oglądania wszystkich stoisk – dodaje Anna Michalska z Sin Limites.
Liczyliśmy także na obecność wystawców oferujących sprzęt techniczny oraz atrakcje eventowe, jednak tego typu firm było niewiele. Większość wystawców to były raczej obiekty i organizacje bardziej skierowane na klientów organizujących wyjazdy incentive – mówi Piotr Michalski. Niewątpliwie jest to doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń oraz ciekawych spotkań. Warto czerpać inspiracje od najlepszych – dodaje Michalski. W tym roku w targach EIBTM w Barcelonie wzięło udział ponad 3 tys. wystawców z 92 krajów świata. Odwiedzających było ponad 3, 5 mln.

www.sinlimites.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.