Sklep internetowy Lazienki24.pl wkracza na arenę międzynarodową – Portal PR - 24PR
Sklep internetowy Lazienki24.pl wkracza na arenę międzynarodową

01.12.2009 Kategoria: Handel, INTERNET. Autor: ipis

lazienkowe_W czeskich i słowackich przeglądarkach internetowych od dzisiaj można znaleźć nowe sklepy internetowe oferujące kompleksowe wyposażenie łazienki. Są to strony koupelna24.cz i kupelne24.sk, czyli nowopowstałe wersje językowe polskiego sklepu lazienki24.pl. Strony w wersji czeskiej i słowackiej zostały stworzone w celu ułatwienia sąsiadom zza południowej granicy robienia w naszym kraju zakupów elementów wyposażenia łazienki.

Uruchomienie przez lazienki24.pl dwóch wersji językowych sklepu było podyktowane dużym zainteresowaniem Czechów i Słowaków kupowaniem glazury, terakoty i ceramiki sanitarnej w Polsce. Okazuje się bowiem, że produkty marek: Ceramika Paradyż, Opoczno, Tubądzin, cieszą się u nich ogromnym zaufaniem.

Od ponad pół roku obserwujemy duże zainteresowanie Słowaków i Czechów produktami oferowanymi przez nasz sklep. Zrealizowaliśmy dużą ilość zamówień na tamte tereny. Wiele razy jednak, zdarzyło się, że potencjalny klient rezygnował z zakupów ze względu na barierę językową. Stąd pomysł stworzenia wersji językowych dla klientów zza granicy – komentuje Artur Gorzewski, właściciel sklepu.

Oprócz stworzenia językowych stron sklepu, firma lazienki24.pl zatrudniła nowego pracownika, władającego biegle językiem słowackim i czeskim, w celu obsługi klientów zagranicznych. Do tego, firma rozpoczyna działania marketingowe i promocyjne stron językowych- np. poprzez obecność w czeskich i słowackich porównywarkach cen.

Informacje o lazienki24.pl

Sklep internetowy lazienki24.pl powstał w 2006 roku na bazie centrum płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej Cer-gres w Opocznie. Centrum magazynowe oraz wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami pozwalają firmie utrzymać lazienki24.pl wysokie stany magazynowe. To oznacza szybką realizację zamówień oraz internetowe ceny – średnio 30% niższe niż w sklepach stacjonarnych.

Każde zamówienie w lazienki24.pl traktowane jest indywidualnie. Firma dąży także do podniesienia standardów e-handlu m.in. poprzez zapewnianie własnej logistyki oraz wydłużenie z 10 do 20 dni terminu zwrotu towaru.

Łazienki24

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.