Stylowe uchwyty w Belmeb – Portal PR - 24PR
Stylowe uchwyty w Belmeb

11.12.2009 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

trafUchwyty do mebli stanowią dekoratorską „kropkę nad i”. Są niezbędnym elementem wykończeniowym, podkreślają walory mebli i pozwalają zaakcentować pożądany styl. Mając tego świadomość firma Belmeb wprowadziła do sprzedaży dwa nowe rodzaje uchwytów, którymi można podkreślić wyjątkowość wnętrza.
Przy tworzeniu pierwszej kolekcji włoscy styliści poszukiwali inspiracji w naturze. Do stworzenia subtelnych uchwytów wykorzystano masę perłową, bursztyn i onyks, które stworzyły gustowne wykończenie uchwytów. W takich materiałach tkwi olbrzymi potencjał, bowiem w zależności od naszych preferencji, uchwyty mogą przykuwać uwagę lub subtelnie wpisywać się w styl mebli.

Dla koneserów przygotowano kolekcję uchwytów wykończoną kryształami Swarovski. Te miniaturowe dzieła sztuki jubilerskiej wykonane przez austriackiego producenta słyną z najwyższej jakości i klasy. Teraz, dzięki ozdobionym nimi uchwytom meblowym, można przydać wnętrzu elegancji i posmaku ekskluzywności.

Więcej informacji na www.belmeb.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.