Super VanguardPR – Portal PR - 24PR
Super VanguardPR

01.12.2009 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

trafKrakowska agencja public relations VanguardPR – Grupa Adweb została wybrana przez laboratorium fotograficzne Superfoto.pl do prowadzenia kompleksowych działań wizerunkowych.

Strategia działań zakłada wykorzystywanie narzędzi z zakresu buzz marketing, social media marketing, media realtions oraz copywriting. Wsparciem działań będzie doradztwo kreatywne. Dodatkowo agencja interaktywna Adweb oraz Adseo zajmą się pracami nad witryną, w tym jej audytem pod kątem użyteczności. Superfoto.pl jest kolejnym klientem VanguardPR z rynku e-commerce. Klient zgłosił się do agencji poprzez rekomendacje.

Firma Superfoto.pl Sp. z o.o. powstała w 2004 roku i jest obecnie najlepiej rozpoznawalną marką wśród fotolabów internetowych w Polsce. Ponad 850.000 użytkowników w ramach wszystkich portali stowarzyszonych, w tym 100.000 użytkowników portalu Superfoto.pl oraz ponad 10TB zgromadzonych przez użytkowników zdjęć, potwierdza pozycję marki w Polsce. Swoim klientom oferuje fotoksiążki, kubki, magnesy, fotozeszyty, fotoprzedmioty użytku codziennego, ramki, specjalne opakowania prezentowe i wiele innych.

***
O GRUPIE ADWEB
W skład Agencji Marketingu Zintegrowanego Grupa Adweb (www.grupa-adweb.pl) wchodzą: agencja interaktywna Adweb (www.adweb.pl), agencja public relations VanguardPR (www.vanguardpr.pl), SEO/SEM Adseo(www.adseo.pl) oraz 2BE.PL świadczące usługi z zakresu rejestracji domen oraz hostingu (www.2be.pl).

Grupa Adweb

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.