Święta w HBO. Piorun oraz Mroczny Rycerz – Portal PR - 24PR
Święta w HBO. Piorun oraz Mroczny Rycerz

23.12.2009 Kategoria: media, Rozrywka. Autor: ipis

Z okazji świąt Bożego Narodzenia HBO przygotowało specjalną ofertę programową dla swoich abonentów. Widzowie będą mogli obejrzeć premierowo dwa hollywoodzkie hity – familijny film Piorun oraz nagrodzonego dwoma Oscarami Mrocznego rycerza. Stacja pokaże również nowy odcinek programu rozrywkowego Na stojaka! z udziałem Huberta Urbańskiego oraz dwa filmy dokumentalne zrealizowane dla HBO Central Europe.

W Wigilijny wieczór w HBO odbędzie się premiera telewizyjna filmu Piorun (Bolt). To ciepła komedia o przygodach czworonoga, który stając się telewizyjną gwiazdą, zatracił poczucie rzeczywistości. Piorun otrzymał nominację do Oscara, Złotego Globu i Nagrody Annie w kategorii najlepszy obraz animowany. Tego dnia w HBO będzie można również obejrzeć takie filmowe hity jak: Złoty kompas, Choć goni nas czas, Tajne przez poufne oraz Aż poleje się krew.

W Boże Narodzenie HBO pokaże premierowy odcinek programu Na stojaka! z udziałem Huberta Urbańskiego. Jest to debiut aktora w roli stand-uppera. Prezenter opowie widzom o kulisach powstawania pewnego popularnego teleturnieju telewizyjnego, w którym można wygrać milion. Dla miłośników kina dokumentalnego stacja przygotowała film Balcerowicz. Gra o wszystko opowiadający o twórcy planu reform, które stały się podstawą nowego wolnorynkowego ustroju w Polsce. W pierwszy dzień świąt będzie można również zobaczyć filmy 8 części prawdy, Opowieści z Narnii: Książe Kaspian oraz Podróż powrotną z Kevinem Baconem w roli głównej.

W drugi dzień świąt w HBO zostaną wyemitowane m.in. filmy 10 000 BC: Prehistoryczna legenda, High School Musical 3: Ostatnia klasa, a także piąty odcinek drugiego sezonu serialu Czysta krew.

W niedzielę w HBO odbędzie się premiera telewizyjna Mrocznego rycerza – siódmego pełnometrażowego filmu o niezwykłych przygodach Człowieka-Nietoperza, postaci stworzonej przez legendarnego twórcę komiksów – Boba Kane’a. Amerykańska Akademia wyróżniła obraz w sumie ośmioma nominacjami, z czego ostatecznie przyznała dwie statuetki. Tego dnia HBO premierowo pokaże również najnowszy film dokumentalny Rafała Skalskiego Kochankowie. Obraz mówi o miłości, przyjaźni i seksualności osób niepełnosprawnych.

HBO przygotowało dla swoich widzów niespodziankę sylwestrową. W Nowy Rok na antenie stacji odbędzie się premiera telewizyjna jednego z największych hollywoodzkich hitów 2008 roku.

Więcej informacji na www.hbo.pl.

* * *
HBO (HOME BOX OFFICE) to płatna telewizja, która powstała w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych jako część koncernu Time Warner Entertainment Company LP. HBO w Polsce jest częścią HBO Central Europe (HBO CE). Właścicielami HBO w Europie Środkowej są: HBO Inc., Disney oraz Sony Pictures Entertainment. W Polsce HBO rozpoczęło swoją działalność 17 września 1996 roku. Kanał dostępny jest w większości sieci kablowych oraz na 3 platformach cyfrowych: CYFRA+, Cyfrowy Polsat i n. W Polsce HBO oferuje pakiet kodowanych kanałów filmowych: HBO, HBO HD, HBO2 i HBO Comedy, oraz usługę HBO Digital. Oferta programowa kanałów obejmuje najnowsze hollywoodzkie produkcje filmowe, kultowe seriale, kontrowersyjne dokumenty, programy rozrywkowe własnej produkcji oraz koncerty. W paśmie prime time HBO, HBO HD, HBO2 i HBO Comedy emitują trzy pozycje programowe zróżnicowane pod względem gatunkowym i tematycznym. HBO, HBO HD i HBO2 nadają program 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a HBO Comedy 16h na dobę bez reklam. Program nadawany jest w stereo, w polskiej wersji językowej. Więcej na www.hbo.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.