System faktoringowy Comarch w Kredyt Banku – Portal PR - 24PR
System faktoringowy Comarch w Kredyt Banku

11.12.2009 Kategoria: bankowość, Finanse firmy. Autor: Comarch Finanse

comarchW listopadzie Comarch podpisał umowę z Kredyt Bankiem na wdrożenie systemu faktoringowego Comarch Factoring.

– To kolejny projekt wdrożenia systemu Comarch Factoring na polskim rynku i kolejna w ramach grupy KBC umowa na dostarczenie naszych rozwiązań. Celem wdrożenia Comarch Factoring jest zapewnienie wsparcia informatycznego procesów związanych z obsługą transakcji faktoringowych w Kredyt Banku oraz zagwarantowanie zdalnego dostępu klientom banku, w tym faktorantom i dłużnikom. Mamy nadzieję, że realizacja tego projektu przyczyni się do rozszerzenia współpracy z Kredyt Bankiem – mówi Przemysław Drzymała, Sales Department Manager, Comarch SA.

– Platforma Comarch Factoring wpisuje się w strategię rozwoju dyskonta wierzytelności Kredyt Banku. System ułatwi pozyskiwanie nowych klientów i wpłynie na wzrost innowacyjności oferty produktowej banku. Rozwiązanie zapewni również istotne wsparcie obsługi wzrostu obrotów a integracja procesu faktoringowego z systemem księgowym banku przyczyni się do usprawnienia procesu obsługi transakcji faktoringowych – dodaje Michał Wierzchowiecki, Dyrektor Departamentu Finansowania Handlu w Kredyt Banku.

Rozwiązanie Comarch Factoring powstało w oparciu o rozległą wiedzę biznesową zdobytą przez Comarch podczas wieloletniej współpracy z licznymi instytucjami finansowymi na rynkach międzynarodowych. Wielu profesjonalistów z zakresu faktoringu dzieliło się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, które wykorzystaliśmy podczas tworzenia systemu. Comarch Factoring jest intensywnie rozwijany z uwzględnieniem najnowszych potrzeb klientów i trendów rynkowych  – podkreśla Krystian Suchodolski, Business Solution Manager, Comarch SA.

System Comarch Factoring może być zintegrowany z innymi portalami webowymi autorstwa Comarch dla faktoranta oraz dłużnika, jak również z portalami innych producentów. Zaletą rozwiązania jest łatwy dostęp użytkownika do systemu przy pomocy przeglądarki internetowej oraz brak konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerach użytkowników.

Więcej informacji na temat rozwiązań Comarch dla faktoringu.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.