Tirus – nie tylko do tirów – Portal PR - 24PR
Tirus – nie tylko do tirów

22.12.2009 Kategoria: MOTO. Autor: ipis

Niemal -10*C w dzień, około -15*C w nocy. Zima na dobre zagościła w Polsce. W takich warunkach wszelkie układy mechaniczne są wystawione na dodatkową próbę. Istnieją jednak płyny wspomagające, które zabezpieczają poszczególne elementy pojazdów oraz gwarantują ich poprawne działanie.

Jednym z takich produktów jest K2 Tirus, który zabezpiecza układ hamulcowy przez zamarznięciem. K2 Tirus zawiera w swoim składzie pakiety antyutleniaczy oraz substancje przeciwzużyciowe, dzięki którym układ hamulcowy jest zabezpieczony przed powstawaniem ognisk korozji. Płyn chroni przewody hamulcowe przed pęcznieniem. Zapobiega zatem efektowi „gumowatości” hamulców i poprawia ich skuteczność. Jest szczególnie przydatny dla mocno obciążonych pojazdów – samochodów ciężarowych oraz poruszających się po górzystych drogach.

Producent gwarantuje działanie płynu do temperatury -40*C. W Polsce rekordowo niską wartość na urządzeniach pomiarowych odnotowano w 1940 roku i wyniosła ona 41 kresek poniżej zera. Był to jednak jednostkowy przypadek. Średnia temperatura dla Polski w zimie oscyluje wokół – 5*C do -7*C, zatem K2 Tirus będzie skuteczną ochroną układu hamulcowego pojazdów użytkowanych w klimacie środkowej Europy.

Produkt dostępny jest w butelce 1L.

K2 Tirus: 13,00 zł/ 1 L

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.