Z internetu pod choinkę – magicznie i praktycznie – Portal PR - 24PR
Z internetu pod choinkę – magicznie i praktycznie

01.12.2009 Kategoria: Handel, INTERNET. Autor: ipis

A8W tym roku blisko jedna trzecia z nas będzie szukać świątecznych podarunków w Internecie. Warto zwrócić uwagę, że sprzedawcy z e-sklepów także przygotowali na ten wyjątkowy czas specjalne promocje.

Jak wynika z badania „Zakupy świąteczne 2009” przeprowadzonego przez ekspertów firmy doradczej Deloitte, przeciętna polska rodzina planuje w tym roku wydać na święta około 1500 złotych. Blisko połowa tej sumy przeznaczona jest na podarunki. Ze względu na finanse, polscy konsumenci w większości odchodzą od spontanicznych zakupów i kładą większy nacisk na pożyteczne prezenty. MagiaSzafy.pl poleca eleganckie ubrania i dodatki jako pomysł na świąteczny prezent dla każdej kobiety.

Badanie Deloitte pokazuje, że w sumie blisko 60% Polaków jako najbardziej wyczekiwane prezenty deklaruje odzież i biżuterię. “Warto wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom i w tym roku położyć pod choinką wysokiej jakości ubrania, które nie tylko ucieszą obdarowaną osobę, ale także będą jej służyć przez długi czas”- podpowiadają stylistki z MagiaSzafy.pl. Perfekcyjnym prezentem dla aktywnej business woman okazać się może nie, jak co roku, skórzana aktówka i pióro, ale piękna bawełniana koszula lub szykowna spódnica, idealna na służbowe spotkania. Mamę lub starszą siostrę z pewnością ucieszy, zamiast kolejnej książki kucharskiej czy powieści – jedwabna apaszka lub naszyjnik z pereł (uwaga, w tym roku najmodniejsza biżuteria to ta sztuczna, nie trzeba więc wydawać na nią majątku). Dla młodej elegantki, poza najnowszą płytą ulubionej wokalistki, polecamy szykowną kopertówkę, modny pasek lub wygodny, a zarazem elegancki sweter, w którym będzie mogła zadać szyku na szkolnym korytarzu. Możliwości jest wiele, pozostaje wybierać.

Gdzie najlepiej kupować świąteczne prezenty? „Podczas tegorocznych zakupów świątecznych 27% polskich konsumentów użyje Internetu właśnie w takim celu. Ponadto aż 33% młodych ludzi zadeklarowało, że kupi w tym roku świąteczne prezenty w sieci” – podkreśla Magdalena Jończak, starszy menedżer w dziale konsultingu Deloitte. Nic dziwnego. Świąteczne zakupy w Internecie to przede wszystkim wygoda – nie trzeba w korkach przebijać się przez miasto do centrum handlowego, by potem godzinami szukać wolnego miejsca na zatłoczonym parkingu. Na koniec, zakupiony produkt otrzymujemy wprost do domu. Poza tym, surfując w sieci mamy praktycznie nieograniczony wybór marek i sklepów, a także, co istotne, możliwość szybkiego porównywania cen danego przedmiotu w kilku miejscach. Ceny w Internecie są z reguły niższe niż ceny tych samych produktów w tradycyjnych sklepach, poza tym sprzedawcy w e-sklepach oferują interesujące promocje świąteczne, jak darmowe pakowanie na prezent czy niższe koszty przesyłki wielu przedmiotów. Z ankiety serwisu aukcyjnego eBay.pl wynika, że blisko połowa z nas kupuje co roku około 10 prezentów. Ponad 10% Polaków przyznaje się natomiast do kupowania średnio nawet 20 prezentów. Przy takich ilościach cena ma spore znaczenie.

W okresie świątecznym również MagiaSzafy.pl przygotowała dla swoich klientów prezent – specjalną ofertę promocyjną na część ubrań ze swojej kolekcji. Tylko teraz wysokiej klasy koszule, spódnice i ciepłe swetry można kupić w cenie niższej nawet o 20%. MagiaSzafy.pl zachęca do obdarowywania bliskich ubraniami i biżuterią i do wygodnych, świątecznych zakupów w sieci.

MagiaSzafy.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.