Comforty Living uruchamia nową stronę internetową. – Portal PR - 24PR
Comforty Living uruchamia nową stronę internetową.

27.01.2010 Kategoria: Dom i ogród, INTERNET. Autor: ipis

W styczniu br. ruszyła nowa strona internetowa marki Comforty Living. Pod adresem ComfortyLiving.com, można znaleźć informacje o firmie, produktach, czy realizowanych przez Comforty Living projektach – takich jak międzynarodowy konkurs dla designerów „Future Classics”, czy autorskie linie produktów “Comforty Living by”. Witryna ta posiada funkcjonalną zakładkę przeznaczoną dla architektów i projektantów wnętrz. Zawiera ona materiały do ściągnięcia – pliki 3D w różnych formatach graficznych – które pozwolą na wkomponowywanie mebli Comforty Living w bezpośrednio w projekty realizacji.

– Nowa strona ComfortyLiving.com ma być platformą, służąca do komunikacji z szeroko rozumianym otoczeniem. Chcemy prezentować na niej nie tylko naszą ofertę handlową, ale przede wszystkim pokazywać filozofię marki, wyrażoną w ciekawych inicjatywach, w które się angażujemy – podsumowuje projekt Mariusz Dzikowski, szef marketingu Comforty Living. Można na niej obejrzeć kanapy i sofy, a także stoliki, czy inne meble tworzące kolekcję. Pokazane są także dodatki takie jak lampy, świeczniki czy dywany, składające się na concept store. Każdy produkt jest opisany, podana jest również jego cena. Większość artykułów przedstawiona jest w różnych konfiguracjach i ujęciach, prezentujących ich pełną funkcjonalność. Dużo miejsca poświęcone jest projektom i inicjatywom, w które angażuje się Comforty Living. Na stronie znaleźć można też informacje na temat związanych z marką projektantów.

Wyróżnikiem strony jest zakładka „Materiały” stworzona z myślą o architektach wnętrz. – Dzięki plikom do pobrania, będą oni mogli łatwo i szybko wykorzystać nasze meble w swoich projektach. – wyjaśnia Dzikowski. Pliki te dostępne są w różnych formatach takich jak dwf, dwg dxf, 3ds, czy dae, także nadają się do wykorzystania przez większość programów graficznych – Zakładka ta będzie aktualizowana, tak by udostępniane na niej materiały, mogły stale inspirować projektantów. – dodaje szef marketingu.

Strona ComfortyLiving.com będzie się rozwijać. W planach jest umieszczenie nowych zakładek m.in. biura prasowego, czy kolekcji tkanin obiciowych oraz wdrożenie internetowego serwisu poświęconego oprawie obrazów, grafik, czy luster.

Mariusz Dzikowski
Comforty Living

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.