IX Kongres Public Relations – nowa odsłona – Portal PR - 24PR
IX Kongres Public Relations – nowa odsłona

15.01.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Już za niespełna 4 miesiące rozpocznie się największe coroczne wydarzenie branży public relations. IX Kongres Public Relations 2010, to doskonały czas na szlifowanie umiejętności i narzędzi pracy. Kongres potrwa 3 dni, a rozpocznie się 21 kwietnia.

Z roku na rok rośnie liczba gości, prelegentów, patronów Kongresu i firm współpracujących. Do siedziby Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ściąga nie tylko z całej Polski, ale także zza granicy wielu ekspertów i menedżerów.

Dotychczasowe kongresowe żniwo to ponad 2200 uczestników, ponad 580 wystąpień naukowych, kilka tysięcy zapisanych stron materiałów naukowych i praktycznych case study. – wylicza dr Dariusz Tworzydło, pomysłodawca Kongresu.

Rzeszowskie spotkania zgromadziły w ciągu 10 lat ponad 220 patronów i sponsorów współpracujących z kongresem. To także 40 mediów relacjonujących te wydarzenia.

Organizatorami Kongresu są: Zakład Public Relations WSIiZ w Rzeszowie oraz RPR Group Agencja Public Relations.

Zapraszamy na stronę www.kongrespr.pl oraz do udziału w tym wydarzeniu. Na podanej stronie www znajdziecie Państwo szczegóły organizacyjne. Wkróce także zamieszczony zostanie program.

dr Dariusz Tworzydło

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.