Łazienka lśniąca czystością – HG czysta łazienka – żel – Portal PR - 24PR
Łazienka lśniąca czystością – HG czysta łazienka – żel

28.01.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Łazienka, będąca miejscem zabiegów higienicznych, powinna być czysta i pachnąca. Niestety jest ona szczególnie podatna na zabrudzenia, będące efektem codziennego użytkowania. Aby je usunąć, nie uszkadzając przy tym delikatnych powierzchni akrylowych, warto użyć specjalistycznego środka przeznaczonego do kompleksowego czyszczenia wnętrz łazienek – HG czysta łazienka – żel.

Pielęgnacja powierzchni łazienkowych może przysporzyć wielu trudności. Powstawanie zanieczyszczeń oraz osadzanie się kamienia jest trudne do uniknięcia. Każda gospodyni ma swój sprawdzony sposób, by uporać się z takimi zabrudzeniami. Warto jednak pamiętać, że niewłaściwie dobrany preparat może spowodować trwałe odbarwienia, bądź zarysowania delikatnych powierzchni. Nowoczesne środki czyszczące, nie tylko działają kompleksowo, ale również nie wymagają szorowania, dzięki czemu wszystkie powierzchnie łazienkowe pozostają nienaruszone.

Skoncentrowany na delikatnym działaniu
HG czysta łazienka – żel to skoncentrowany środek przeznaczony do czyszczenia urządzeń sanitarnych: umywalek, wanien, muszli toaletowych, a także armatury i płytek ceramicznych. Usuwa on pozostałości olejków kąpielowych, ślady mydła, tłuszcze organiczne i lekki kamienny nalot. Regularne stosowanie środka pozwala także zapobiec powstawaniu osadów.
HG czysta łazienka – żel nie zawiera żadnych substancji szorujących i żrących, dzięki czemu, z powodzeniem sprawdzi się przy czyszczeniu powierzchni akrylowych, szczególnie podatnych na powstawanie rys, a także glazury, chromu, emalii i powierzchni malowanych. Środek ten, w trakcie czyszczenia, nie pozostawia smug i zacieków, ma przyjemny, świeży zapach.

Niezwykle wydajny i łatwy w użyciu
HG czysta łazienka – żel ma postać bardzo wydajnego koncentratu. Wystarczy nanieść parę kropli środka na wilgotną gąbkę, i przetrzeć zabrudzoną powierzchnię. Następnie preparat należy spłukać wodą. Skoncentrowana forma gwarantuje wyjątkową ekonomiczność stosowania.
Ponadto, HG czysta łazienka – żel jest biodegradalny, przez co nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego.

Nie od dziś wiadomo, że utrzymanie czystości w łazience może być szczególnie trudne. Dlatego warto sięgnąć po skoncentrowany środek, dzięki któremu całościowo zadbamy o czystość naszej łazienki, a także zachowamy wszystkie urządzenia sanitarne w dobrym stanie na długi czas.

Producent: HG INTERNATIONAL B.V. www.hgpolska.pl
HG CZYSTA ŁAZIENKA – ŻEL cena detaliczna: 26,35 zł brutto

HG Polska Sp.z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.