Minimalizm w ciepłym wydaniu – meblościanka LIMBA FM Gawin – Portal PR - 24PR
Minimalizm w ciepłym wydaniu – meblościanka LIMBA FM Gawin

13.01.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

We wnętrzach o charakterze minimalistycznym niepodzielnie królują przestrzeń, kontrastujące kolory oraz połyskujące chromowane i szklane elementy. Meblościanka LIMBA w nowym dekorze heban stanie się jednym z ważniejszych elementów świetlistego wnętrza.
Szkło w nowoczesnych wnętrzach pełni wyjątkową rolę. Otwiera przestrzeń na światło, czyni ją pojemniejszą oraz wnosi w nią swój niebanalny, elegancki urok. Delikatne elementy szklane w postaci stolików, frontów szafek czy zamknięć regałów i szaf to motyw przewodni współczesnych projektów aranżacji. Trend ten znalazł swoje odzwierciedlenie w nowej propozycji z kolekcji mebli pokojowych FM Gawin – meblościanki LIMBA, która jest teraz dostępna także w ciepłym kolorze heban.
Ciepło w minimalistycznych bryłach
Wykonany z dbałością o detal Zestaw LIMBA FM Gawin charakteryzuje dyskretny urok prostoty i elegancji, przełamanych połyskującymi okuciami w kolorze srebrny satynowy. Delikatne gałki o owalnym kształcie wyraźnie kontrastują z frontami mebli w ciemnym dekorze o głębokim odcieniu brązu, przyprószonego pasmami w beżowej tonacji. Całość daje wrażenie dynamiki i zmiany, łagodzonej prostokątnym kształtem ram w kolorze aluminium satynowe. Przezroczyste oszklenie witryn wraz z nóżkami i uchwytami tworzą delikatnie połyskujące punkty. Ciepła, zdecydowana tonacja mebli wprowadza do jasnego wnętrza w zimnych, pastelowych kolorach żywy kontrast. Podświetlane, szklane półki wewnątrz witryn tworzą wieczorami niepowtarzalną atmosferę wygody i luksusu.
Przestrzeń to podstawa
Otwartą przestrzeń w minimalistycznych wnętrzach otrzymujemy poprzez wprowadzenie niewielkiej liczby ergonomicznych mebli utrzymanych w prostej stylistyce. Meblościanka LIMBA złożona z sześciu elementów zamknie w swoim pojemnym wnętrzu wszystko to, co trzymamy w pokoju dziennym – zastawę stołową, elementy garderoby, dokumenty czy albumy ze zdjęciami. Szafa ubraniowa, szafki oraz szuflady są idealnym miejscem na przechowywanie odzieży, natomiast dwie witryny z podświetlanymi szklanymi półkami staną się wymarzoną ekspozycją dla kolekcji kryształowych figurek. Szafka RTV z drzwiczkami umożliwia stworzenie własnego kącika multimedialnego. Podwójna półka z przegródkami spina całość zestawu w estetyczny ład kompozycyjny, będąc zarazem dodatkowym miejscem na umieszczenie ulubionych zdjęć w ramce z podpórką.

Meblościanka LIMBA w kolorze heban: 1755 zł brutto

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami. W tym roku oferta firmy zostanie powiększona także o garderoby i szafy wnękowe.
Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów – głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.

Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, „Teraz Polska”, „Gazela Biznesu”, tytuł „Solidna Firma” oraz Wyróżnienie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „za rozwój firmy ze szczególnym uwzględnieniem dynamiki eksportu mebli”. FM Gawin została także laureatem konkursu „Diament Meblarstwa”, uzyskując w 2007 roku nagrodę główną oraz wyróżnienie w kategorii „Zestaw mebli wypoczynkowych”, a rok później pierwsze miejsce w kategorii „Meble kuchenne” za zestaw Londyn.

Fabryka Mebli Gawin angażuje się także w aktywne wspieranie polskiego sportu. Od 2009 roku jest sponsorem wrocławskiej drużyny piłki nożnej Śląsk Wrocław, która od zeszłego roku gra w ekstralidze.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.