NATURALne piękno drzwi firmy Stolbud Włoszczowa – Portal PR - 24PR
NATURALne piękno drzwi firmy Stolbud Włoszczowa

07.01.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Pod nazwą nowej kolekcji włoszczowskiego producenta kryją się wytłaczane drzwi wewnętrzne z ciekawymi układami przeszkleń. Linia Natural w klasycznych odcieniach drewna przypadnie do gustu wielbicielom oryginalnego wzornictwa, którzy cenią tradycyjny produkt w atrakcyjnej oprawie.
Spośród szerokiej oferty drzwi szukamy takich, które będą idealnie współgrały z aranżacją wnętrza. Dokonując ich wyboru kierujemy się przede wszystkim wzornictwem i materiałem, z którego są wykonane. Skrzydła drzwiowe z naturalnego drewna cieszą się zaufaniem od lat, ponieważ wyraźne usłojenie i klasyczne kolory wpisują się w prawie każdą przestrzeń. Specjalnie dla osób ceniących ten surowiec firma Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) przygotowała ofertę drewnianych drzwi wewnętrznych w naturalnych odcieniach. Produkty z kolekcji Natural wyróżniają się niebanalnymi, wytłoczonymi wzorami oraz nietypowymi kompozycjami przeszkleń.

Stylowa naturalność
Drzwi Natural firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) zostały nazwane polskimi miastami. Modele (Poznań, Kraków, Sopot, Opole, Gdynia) różnią się zdobieniami i rozmieszczeniem przeszkleń. Ciekawe układy szyb dodają drzwiom finezji i eleganckiego wyglądu. Możemy zamontować skrzydła drzwiowe pełne bądź z jednym przeszkleniem w pomieszczeniach, w których zależy nam na zachowaniu prywatności np. w łazience lub sypialni. Natomiast w pokojach pełniących funkcje reprezentacyjne sprawdzą się skrzydła drzwiowe z większą ilością szyb w ciekawych kompozycjach. Modele z wieloma przeszkleniami z powodzeniem zastosujemy także w biurze bądź gabinecie. Istnieje możliwość wstawienia w drzwi witraży, szyb ornamentowych, fusingowych lub zastosowania naklejanych aplikacji. Różnorodność skrzydeł drzwiowych pozwoli na dopasowanie ich do wnętrza urządzonego zarówno w klimacie tradycyjnym, jak i w odważnej aranżacji. Uniwersalne kolory drewna (dąb bezbarwny, jesion bezbarwny, dąb i stara sosna) skomponują się np. z ramami okiennymi, podłogą, a także z dekoracjami.

Drewno w solidnej oprawie
Drzwi z kolekcji Natural firmy Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl) skonstruowane są na drewnianej ramie wypełnionej tzw. plastrem miodu i pokryte gładkim fornirem dębowym lub jesionowym. Dzięki zastosowaniu płyty fornirowanej skrzydła drzwiowe zyskują większa odporność na uszkodzenia, wypaczenie oraz łatwiej jest je utrzymać w czystości. Modele dostępne są w szerokościach: 60, 70, 80 i 90 cm. Wzór Kraków 2 można wykonać tylko w szerokości 80 i 90 cm, natomiast wzór Szczecin – 70, 80 i 90 cm. Dopasowanie drzwi Natural do otworów drzwiowych ułatwi także możliwość wykonania ich w wersji dwudzielnej, przesuwnej oraz skrócenie ich o 40 mm.

Naturalne drewno połączone z nowoczesną formą zadowolą zarówno tradycjonalistów, jak i osoby, które lubią oryginalne rozwiązania. Dzięki temu drzwi Natural będą ozdobą pomieszczeń w naszym domu lub mieszkaniu niezależnie od stylu aranżacji wnętrza.

Skrzydło Natural – cena już od 549 zł brutto.
Producent: Stolbud Włoszczowa S.A.

www.stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Cały asortyment Stolbud Włoszczowa S.A. posiada aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To zapewnienie, że wszystkie produkty odpowiadają istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.
Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce, takimi jak m.in. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.
Od listopada 2009 roku firma należy do rankingu liderów polskiego rynku – Zielona Marka, świadczącym o efektywnym działaniu na rzecz przyrody, zwiększaniu oszczędności energii i świadomym propagowaniu zachowań i rozwiązań na rzecz środowiska naturalnego oraz społeczeństwa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.