On Board PR dla Fresenius Kabi Polska – Portal PR - 24PR
On Board PR dla Fresenius Kabi Polska

12.01.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Konsultanci On Board PR rozpoczęli pracę dla firmy Fresenius Kabi Polska. W ramach współpracy firma On Board PR jest odpowiedzialna za budowanie wizerunku firmy Fresenius Kabi Polska na rynku polskim, bieżące doradztwo komunikacyjne oraz prowadzenie biura prasowego firmy. Za realizację projektu z ramienia On Board PR
jest odpowiedzialny zespół Anny Sarnackiej, pracujący w dziale zajmującym się realizacją projektów dla firm z branży farmaceutycznej, prowadzonym przez Ewę Marczyk-Chłopecką. Współpraca ma charakter projektowy.

Fresenius Kabi Polska (www.fresenius-kabi.pl) jest częścią międzynarodowego koncernu Fresenius Kabi, światowego lidera w dziedzinie terapii płynowej i żywienia klinicznego, który dostarcza ciężko chorym pacjentom najwyższej jakości produkty lecznicze. Portfolio Fresenius Kabi Polska to ponad 200 produktów: leki innowacyjne, leki drugiej generacji oraz wysokiej jakości sprzęt medyczny. Obecnie firma zaspokaja znaczącą część zapotrzebowania polskich szpitali na wyżej wymienione produkty, w takich obszarach terapeutycznych
jak: anestezjologia i intensywna terapia, onkologia, niewydolność nerek, terapia przeciwbakteryjna, niedożywienie i zaburzenia wchłaniania, terapia objętościowa oraz płynoterapia. Na polskim rynku Fresenius Kabi Polska prowadzi działalność od 1999 roku.
W 2007 roku Fresenius Kabi Polska utworzyło przedstawicielstwa na Litwie, Łotwie
i w Estonii.

On Board Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.