Oriflame uruchamia nową stronę internetową – Portal PR - 24PR
Oriflame uruchamia nową stronę internetową

13.01.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

12 stycznia 2010 r. zostanie uruchomiona nowa strona internetowa firmy Oriflame. Rozwiązania zastosowane przy projektowaniu strony mają ułatwić i przyśpieszyć poszukiwanie potrzebnych informacji. Strona zaskoczy dotychczasowych użytkowników swoja intuicyjnością i przyjaznością. Pod adresem www.oriflame.pl będzie można zobaczyć nie tylko produkty marki, ale także telewizję Oriflame i krótkie filmy z wypowiedziami konsultantów.

Nowa wersja strony ma na celu wzmocnienie komunikacji marki z jej konsultantami i klientami. Poprzez szybszy interfejs i intuicyjne wyszukiwanie produktów, firma chce jeszcze lepiej pokazać swoja ofertę i dotrzeć z nią do nowych osób.

„Nowa strona Oriflame ma nie tylko nowoczesny i przejrzysty układ graficzny, ale także nową strukturę informacji. Liczymy, iż okaże się pomocna szczególnie dla tych osób, które chcą podjąć współpracę z Oriflame.” – mówi Magdalena Magdziarz, New Media Manager z Oriflame Poland.

Nowy serwis internetowy Oriflame zostanie wprowadzony równocześnie w 40 krajach świata. Projekt został przygotowany wewnętrznie przez oddział globalny online z zespołu szwedzko-czeskiego Oriflame. Koncepcja strony powstała przy udziale osób należących do Klubu Oriflame, w tym polskich konsultantów działających w Radzie Online. Dlatego też funkcjonalność strony jest ściśle dostosowana do potrzeb konsultantów. Swoim doświadczeniem wsparły Oriflame również agencje interaktywne z Polski i Szwecji.

www.oriflame.pl

Oriflame jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Firma została założona w 1967 roku w Szwecji przez Roberta i Jonasa af Jochnick. Obecnie działa w 61 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów. Produkty Oriflame nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania można poddać powtórnemu przetworzeniu.

Oriflame Poland Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 1991 roku. Firma ma ponad 200 placówek (oddziały, filie oraz biura regionalne) na terenie całego kraju. W 1999 roku firma założyła Fundację Oriflame Dzieciom. Od grudnia 2008 roku Oriflame wspiera program „a KuKu”, realizowany przez Fundację Oriflame Dzieciom i Fundację Przyjaciółka. W 2009 roku Oriflame awansował w rankingu „TOP 100 Beauty Industry” na miejsce 18, znajdując się tym samym w pierwszej dwudziestce najlepszych firm kosmetycznych na świecie. Oriflame Poland jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, które zrzesza firmy prowadzące ten rodzaj działalności w Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.