Ostatnia szansa dla kreatywnych – Portal PR - 24PR
Ostatnia szansa dla kreatywnych

07.01.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

CV w postaci listu gończego, menu baru sushi oraz organizera to przykłady ciekawych zgłoszeń, które napłynęły dotychczas do organizatora konkursu na kreatywne CV – serwisu otoPraca.pl. To już ostatni dzwonek, by wziąć udział w rywalizacji. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa już 15 stycznia.

Pięcioro uczestników, którzy wykażą się największą inwencją przy tworzeniu swojego Curriculum Vitae, weźmie udział w wyjątkowym dwudniowym szkoleniu, które jest główną nagrodą w konkursie. Zwycięzcy poznają na nim tajniki pracy specjalistów z dziedziny rekrutacji. Specjaliści pokażą im jak dobrać poszczególne elementy stroju, jak radzić sobie ze stresem w kryzysowych sytuacjach, motywować się do pracy i zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej.

– Chcemy żeby udział w konkursie pozwolił rozwinąć wiedzę i umiejętności jego uczestników. Dzięki temu będą mogli skuteczniej poruszać się po coraz trudniejszym rynku pracy – mówi Marta Krauze z serwisu otoPraca.pl . – Tego typu umiejętności są na wagę złota w dzisiejszym świecie i przydadzą się uczestnikom także w codziennym życiu – dodaje.

Udział w konkursie może wziąć każdy. Organizator nie nakłada żadnych ograniczeń. Wystarczy wymyślić i wykonać kreatywne CV, które w ciekawy sposób zaprezentuje kandydaturę, na konkretne stanowisko.

Zawartość CV nie musi być prawdziwa. Uczestnicy mogą podać w nim dane fikcyjne. Należy jednak zaznaczyć, o jakie realne stanowisko mógłby ubiegać się uczestnik konkursu za pomocą nadesłanej pracy. Forma projektu powinna w twórczy sposób zaprezentować najważniejsze cechy kandydata, które niezbędne są u osób wykonujących konkretny, wybrany przez uczestnika, zawód.

Prace należy przesłać do 15 stycznia 2010 roku. W zależności od formy, projekty mogą być przesyłane:

* pocztą na adres: Serwis otoPraca.pl, ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań;
* w formie elektronicznej (w zależności od wielkości pliku):
* poprzez konto kandydata w otoPraca.pl (zakładka „Pliki konkursowe”);
* na adres: konkurs@otopraca.pl.

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie konkursowej. Przebieg rywalizacji relacjonowany będzie na blogu.

Partnerami konkursu są Gazeta Studencka i serwisy dlaczego.com.pl i korba.pl.

otoPraca.pl – to serwis z ofertami pracy stworzony przez Grupę Allegro. Wprowadza on nową jakość na polskim rynku. Jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Dzięki praktycznym narzędziom, takim jak kreatory dokumentów rekrutacyjnych, pomaga kandydatom profesjonalnie przygotować się do procesu rekrutacji i ułatwia znalezienie pracy odpowiadającej ich potrzebom i kwalifikacjom.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.