Podwójny sukces FM Gawin! – Portal PR - 24PR
Podwójny sukces FM Gawin!

27.01.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Wyjątkowa funkcjonalność i stylowe wzornictwo FM Gawin nagrodzone! Magazyn „Meble Plus” już po raz ósmy przyznał nagrody w konkursie „Produkt Roku”. Tegoroczna edycja przyniosła dwa wyróżnienia dla produktów FM Gawin – doceniono jakość i wzornictwo zestawu MODULO oraz sofy MONZA.

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie odbyła się 14 stycznia w warszawskiej siedzibie SARP. Oprócz laureatów konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2010” w ceremonii wręczenia nagród udział wzięli właściciele, prezesi i dyrektorzy kilkunastu salonów meblowych z poszczególnych województw. Swoją obecnością galę uświetnili także laureaci innych konkursów organizowanych przez „Meble Plus”, mianowicie: zwycięzcy rankingu „Salon Roku”, „Człowiek Roku 2009” i „Firma Roku 2009”. Produkty marki FM Gawin doceniono aż w dwóch z siedemnastu kategorii. W imieniu FM Gawin wyróżnienia odebrał reprezentant firmy – Marcin Karwacki.

– Podwójne wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie w branży meblarskiej jest potwierdzeniem wysokiej jakości i unikalnego wzornictwa mebli oferowanych przez FM Gawin. Tak wysoko ocenieni, uzyskaliśmy dodatkową motywację, by podążać w obranym przez nas kierunku rozwoju produktu. Kierunku, który wyznaczają gusta i styl życia naszych klientów – mówi Mariusz Gawin, wiceprezes Fabryki Mebli Gawin

W skład 60-osobowego jury konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2010” weszli wysokiej klasy specjaliści: architekci i projektanci wnętrz, przedstawiciele największych polskich salonów meblowych a także pracownicy uczelni o profilu architektonicznym i wzorniczym. Kryteriami, którymi kierowali się oceniający, były m.in. znaczące walory wzornicze, użytkowe i estetyczne; wysoka jakość wykonania, relacja ceny do jakości produktu; zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi oraz nowatorstwo zastosowanych rozwiązań

Wyróżniające się biuro
Zestaw MODULO został wyróżniony w kategorii Biuro za funkcjonalność oraz modną stylistykę. Ten składający się z 37 brył zestaw modułowy został stworzony, by ułatwić kompleksowe urządzenie oraz zarządzanie przestrzenią biurową. Zestaw MODULO tworzą szafki stojące różnej wysokości oraz biurka. Duża ilość elementów zestawu, a co za tym idzie wiele możliwych aranżacji przestrzeni pozwoli urządzić zarówno małe, jak i duże pomieszczenie biurowe. Funkcjonalność to jedno, estetyka – drugie. Zestaw MODULO FM Gawin cechuje prostota kształtów podkreślona wyrazistymi, modnymi kolorami. Całość utrzymana w nowoczesnej stylistyce nada pomieszczeniu biurowemu niepowtarzalnego charakteru.
Sofa na plus!
Drugie wyróżnienie w konkursie „Meble Plus – Produkt Roku 2010” dla FM Gawin przyznano Sofie MONZA. Produkt ten zyskał tak wysoką opinię jury dzięki swojej przestronności, funkcjonalności oraz unikalnemu wzornictwu. Wyposażony w funkcję spania mebel stanowi doskonałe rozwiązanie dla właścicieli niewielkich mieszkań. Doskonale sprawdzi się zarówno jako miejsce popołudniowego wypoczynku w pokoju dziennym, jak i mebel sypialny. O wyjątkowości Sofy MONZA stanowi także, doceniony przez jury konkursu, jej niezwykły, idealnie wyprofilowany kształt.

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

Powstała w 1992 roku Fabryka Mebli Gawin to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się polskich producentów mebli. Firma zatrudnia 850 fachowców, a jej sieć sprzedaży liczy 500 odbiorców hurtowych, detalicznych i sieciowych. W 25 oddziałach handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, klienci znajdą najszerszą ofertę zestawów wypoczynkowych, kuchni i sypialni, a także stoły, ławy, krzesła, komody i segmenty pokojowe. W 2007 roku na rynek trafiła ekskluzywna kolekcja Gawin Design, stworzona we współpracy z polskimi i włoskimi projektantami. W tym roku oferta firmy zostanie powiększona także o garderoby i szafy wnękowe.
Połowa produkcji Fabryki Mebli Gawin kierowana jest na eksport do ponad 30 krajów – głównie Unii Europejskiej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu. Fabryka Mebli Gawin, jako jedna z nielicznych w branży meblowej, posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Ochroną Środowiska ISO 9001-14001.

Wysoką jakość produktów Fabryki Mebli Gawin potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi godło „Najlepsze w Polsce”, „Teraz Polska”, „Gazela Biznesu”, tytuł „Solidna Firma” oraz Wyróżnienie Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej „za rozwój firmy ze szczególnym uwzględnieniem dynamiki eksportu mebli”. FM Gawin została także laureatem konkursu „Diament Meblarstwa”, uzyskując w 2007 roku nagrodę główną oraz wyróżnienie w kategorii „Zestaw mebli wypoczynkowych”, a rok później pierwsze miejsce w kategorii „Meble kuchenne” za zestaw Londyn.

Fabryka Mebli Gawin angażuje się także w aktywne wspieranie polskiego sportu. Od 2009 roku jest sponsorem wrocławskiej drużyny piłki nożnej Śląsk Wrocław, która od zeszłego roku gra w ekstralidze.

kategorii „Zestaw mebli wypoczynkowych”, a rok później pierwsze miejsce w kategorii „Meble kuchenne” za zestaw Londyn.

Fabryka Mebli Gawin angażuje się także w aktywne wspieranie polskiego sportu. Od 2009 roku jest sponsorem wrocławskiej drużyny piłki nożnej Śląsk Wrocław, która od zeszłego roku gra w ekstralidze.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.