Pokaż swoją firmę w filmie wideo – Portal PR - 24PR
Pokaż swoją firmę w filmie wideo

25.01.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

Do nagrania pierwszego internetowego filmu korporacyjnego namawia polskich przedsiębiorców Grupa Mediatop, która ogłosiła konkurs na najciekawszy scenariusz promujący firmę i jej usługi. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany na koszt organizatora.

Do konkursu wystartować może każdy podmiot gospodarczy nieposiadający na swoich stronach firmowych filmów wideo.

– Chcemy w ten sposób zachęcić firmy do pokazywania swoich usług i produktów w formie filmowej. – mówi Tomasz Pawłowski, manager Grupy Mediatop. – Komunikacja z otoczeniem odbywa się dziś za pośrednictwem komunikatów prasowych i zdjęć. O wiele więcej można przekazać wykorzystując formę wideo – i wcale nie musi ona oznaczać dużych nakładów finansowych. Za to na pewno daje więcej możliwości – podkreśla Pawłowski.

Scenariusze należy wysyłać do 20 lutego na adres mailowy konkurs@grupamediatop.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 lutego 2009 roku.

– Wybierzemy najciekawszy pomysł. Każdy produkt lub usługę można pokazać na wiele sposobów. Najważniejsze, by żaden z nich nie był sztampowy. – mówi Anna Lipus, PR Manager Grupy Mediatop. – Liczymy na kreatywność. Scenariusz może składać się z serii filmów, np. poradnikowych. Film lub filmy zostaną dodatkowo wyemitowane w portalu ekspertradzi.tv. Najważniejsze jednak, by produkcje te uatrakcyjniły stronę firmową zwycięzcy – dodaje Lipus.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.