Robert Korzeniowski we Wrocławiu – Portal PR - 24PR
Robert Korzeniowski we Wrocławiu

07.01.2010 Kategoria: konferencje, Sport. Autor: ipis

Robert Korzeniowski będzie gościem specjalnym kursu „Produkt sportowy – jak skutecznie sprzedać go mediom” organizowanego przez Wrocławską Wyższą Szkołę Zarządzania i Coachingu. Szkolenie odbędzie się w dwóch ostatnich weekendach lutego, a jego uczestnicy poznają m.in. doświadczenia i wskazówki byłego szefa TVP Sport.

W listopadzie ubiegłego roku Robert Korzeniowski odebrał w imieniu Telewizji Polskiej Nagrodę Biznesu Sportowego DEMES za najlepszy projekt medialny 2009 roku – transmisje z Lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Berlinie. Dzień później zrezygnował z posady w telewizji publicznej. Teraz wielokrotny polski medalista olimpijski w chodzie m.in. prowadzi swoją agencje marketingową. W lutym tego roku, na zaproszenie Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu, pojawi się we Wrocławiu i podzieli swoimi spostrzeżeniami na temat współpracy klubów i organizacji sportowych z mediami.

Temat współpracy z mediami oraz budowania spójnego i pozytywnego wizerunku jest jednym z najbardziej aktualnych tematów w polskim sporcie. Zawirowania wokół takich instytucji jak PZPN czy PZKosz, a także afery korupcyjne nie służą dobremu obrazowi polskiego sportu. Pewnym rzeczom można jednak zapobiec dzięki starannie przemyślanej strategii współpracy z mediami, a także odpowiedniemu podejściu do kształtowania relacji zewnętrznych i wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi. Właśnie o tym będzie mowa podczas kursu „Produkt sportowy – jak skutecznie sprzedać go mediom” z udziałem Roberta Korzeniowskiego. Szczegóły i zapisy na stronie organizatora – www.wszic.pl.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.