Samsung Omnia II oficjalnym telefonem Igrzysk Olimpijskich w Vancouver – Portal PR - 24PR
Samsung Omnia II oficjalnym telefonem Igrzysk Olimpijskich w Vancouver

19.01.2010 Kategoria: sponsoring. Autor: infopr

Samsung Omnia II oficjalnym telefonem Zimowych Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010
Smartfon Samsung Omnia II już w lutym pokaże się w pełnej olimpijskiej krasie, jako oficjalny telefon Igrzysk Olimpijskich Vancouver 2010.

Specjalnie z okazji Igrzysk Zimowych 2010 Samsung, Oficjalny Partner Igrzysk Olimpijskich w Zakresie Urządzeń Dedykowanych Łączności Bezprzewodowej, stworzył specjalną aplikację WOW (Wireless Olympic Works), dzięki której wszyscy kibice będą mogli na bieżąco śledzić sportowe zmagania Polaków. WOW będzie można bezpłatnie pobrać ze strony www.omnia.samsung.pl nie tylko na telefon Omnia II, ale również na modele Omnia Lite i Omnia i900. To wygodny serwis informacyjny, który na co dzień będzie dostarczał na telefon aktualności z olimpijskiej areny.

Podczas tegorocznych igrzysk markę Samsung reprezentować będzie grono legend zimowych sportów. Na ich czele stanie słynny hokeista Wayne Gretzky a towarzyszyć mu będą m.in. Hayley Wickenheiser oraz Jarome Iginal. Za pośrednictwem aplikacji WOW gwiazdy wystąpią m.in. w roli komentatorów najważniejszych wydarzeń tegorocznych igrzysk.

Samsung Electronics na Igrzyskach Olimpijskich
Po raz pierwszy Samsung zaangażował się w organizację Igrzysk Olimpijskich jako lokalny sponsor podczas Olimpiady w Seulu w 1988 roku. Poczynając od Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Nagano w 1998 roku firma zyskała miano Oficjalnego Partnera Igrzysk Olimpijskich w zakresie Urządzeń Dedykowanych Łączności Bezprzewodowej opracowując autorski system łączności bezprzewodowej (WOW) oraz przekazując telefony komórkowe. Zaangażowanie firmy Samsung jako Oficjalnego Partnera Igrzysk Olimpijskich będzie kontynuowane do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.